– Мати дитину в такому віці – соромно! – заявила мені пасербиця, чоловікова дочка, до якої я ставилася, наче до рідної. Моя дочка Оля спокійно відреагувала на новину, навіть зраділа, а ось Віка, чолвікова дочка, сказала, що дитина в такому віці – а нам з чоловіком по 38 років – це соромно і не потрібно.
Після важкого розлучення з першим чоловіком я залишилася з донькою, на той момент їй вже було 13 років.
Ні про яке друге заміжжя я не думала, поки не зустрілася на шкільних зборах з майбутнім чоловіком.
Наші дівчата не тільки вчилися в одному класі, але і сиділи разом. Як потім з’ясувалося, його дружина п’ять років тому виїхала за кордон на рік попрацювати, але так і залишилася там. Їхня донька жила у бабусі, заради неї вони продовжували спілкуватися, але сім’я розпалася. Коли дівчинка пішла в школу, сама вирішила жити з батьком.
Ми стали жити разом, і дівчатка були дуже задоволені, вони дружили в школі і чудово ладнали між собою. Я ж ставилася до обох однаково, ніколи їх не поділяла на свою і чужу.
А ось коли я дізналася, що в положенні, почалися проблеми. Моя дочка Оля спокійно відреагувала на новину, навіть зраділа, а ось Віка, чолвікова дочка, сказала, що дитина в такому віці – а нам з чоловіком по 38 років – це соромно і не потрібно. Розплакалася і втекла в свою кімнату. З того часу Віка зі мною не розмовляє, а тільки з батьком, і то в разі потреби. Перестали спілкуватися діти і між собою. Мало того, Віка пересіла до іншої дівчинки, і тепер розпускає всякі плітки про мою дочку і про мене. Всі наші сімейні справи вона обговорює з подругами. Ніякі вмовляння і пояснення на неї не діяли.
Коли народився син, проблем тільки додалося. Віка почала влаштовувати істерики, що не висипається і не може нормально займатися, їй заважає плач дитини. Проблема ще й у тому, що дівчатка живуть в одній кімнаті, по-іншому не виходить, квартира у нас двушка.
Чоловік просить потерпіти, сподівається, що донька звикне і полюбить брата. Але мені прикро, я адже до неї ставилася, як до рідної! Та нічого і не налагодиться, тому що з моєю дочкою вони стали ворогами, практично не спілкуються. Бачу тільки єдиний вихід – відправити її знову до бабусі, але не наважуюся сказати про це чоловікові.
Як думаєте, правильно я зроблю, якщо буду наполягати нва тому, щоб Віка переїхала до своєї бабусі? Адже я просто хочу врятувати свою родину!
Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди