fbpx
життєві історії
Мати нареченого прийшла до батьків нареченої і присоромила їх

Як має проходити перше знайомство з батьками нареченого? Де ідеальний сценарій розвитку зустрічі? Під яким соусом краще все це подати?

А як знайомитися з невісткою або з майбутнім зятем? Як вірно поводитися, щоб діти чогось недоброго не запідозрили? Як догодити?

Можливо у когось ці питання виникали в голові, а може і ні. Але що, якщо потенційна мама нареченого сама вирішила скласти сценарій розвитку і першої дізнатися майбутню невістку, а разом з тим і всю її сім’ю. Ця ситуація сталася саме так.

Моя подруга – Олена, вона зустрічалася з хорошим хлопцем Артемом, але мама його була жінкою з характером, звали її Зінаїда Микитівна.

Як тільки вона дізналася, що у сина з’явилася дівчина, до якої він дуже серйозно налаштований і планував зробити їй пропозицію, мама зрозуміла, що повинна з’ясувати хто ця дівчинка і що у неї за сім’я. І з’ясувати це не просто від сина, а сама, як стороння людина побачити все своїми очима.

Вона з’ясувала ким і де працює мама потенційної невістки і наказала своєму особистому водієві поїхати за тією адресою, зупинитися біля роботи і зробити вигляд, що машина зламалася.

Коли вони під’їхали до міській бібліотеці, де працювала потенційна мама невістки, мама Артема вийшла з машини і відправилася всередину.

Зустрівши там першу-ліпшу жінку, вона почала з нею віддалений розмову і поступово вивела її на тему їх співробітників, зробити це виявилося не так складно, оскільки співробітниця виявилася дуже балакучої.

Я хочу в вашу бібліотеку інвестувати кошти, зробити так, щоб вона процвітала. А для цього мені потрібно поговорити з вашим власником, якраз моя машина ще не завелася.

Вона знала, що мама невістки володіє бібліотекою, а допоміг фінансово їй в цьому Артем. Він допоміг відкрити цю бібліотеку, швидше за від любові до Олени.

Читайте також: – Навіщо ви нapoджуєте стільки дітей?

Коли балакуча співробітниця привела її до кабінету до матері невістки, Зінаїда Микитівна представилася і оглянула оцінюючим поглядом мати Олени. Друга представилася у відповідь і простягнула руку, Зінаїда руку не знизала. Стало ясно, що їй явно щось не сподобалося.

А саме те, що вона вирішила, ніби Олена сіла на шию Артему, окрутила бідного хлопчика і вся сімейка Олени тут теж замішана.

Вона зав’язала розмову в такому ключі, що у матері Олени пропало бажання розмовляти з Зінаїдою Микитівною, тому як усіма способами вона намагалася показати свою перевагу над нею і опустити її, показуючи як бідно і убого виглядає життя власники бібліотеки, яка навіть не змогла її сама купити , а скористалася допомогою сторонньої людини.

Природно нічого вона інвестувати в бібліотеку не планувала, вона хотіла лише поглянути в очі матері Олени та дати зрозуміти, що їх місце там, де вони зараз є, але точно не в її світі достатку і зв’язків.

Половину розмови почула сама Олена, вона прийшла раніше до мами, щоб забрати важливі документи. Її не влаштував тон Зінаїди Микитівни і вона не стала стояти і слухати за дверима, а пройшла в кабінет і почала агресивно говорити жінці, що грошима вона не окупить всі свої гріхи.

Олена вимагала, щоб ця жінка негайно забиралася з бібліотеки, звичайно вона і не знала, що це мама Артема.

Коли Зінаїда Микитівна побачила Олену, її обличчя змінилося, вона дивилася на неї і мовчала, в її плани мабуть не входило зустрітися ось так з майбутньою невісткою, а план був лише щодо матері Олени.

Вона величезними очима мовчки вислухала Олену і рушила в напрямку до вхідних дверей.

– Вибачтеся, а потім йдіть, інакше я вас не випущу, – говорила наполегливо Лена.

Але мати Артема лише спробувала обійти Олену стороною. Тоді дівчина повторила свої слова, після чого Зінаїда Микитівна на автоматі сунула купюру грошей Олені в якості вибачення.

Олена була ще сильніше обурена і кинула зім’яті в руці гроші назад Зінаїді. Мені від вас гроші не потрібні, не відкупиться, я не багато чого прошу, безсовісна, сказала Олена. Зінаїда Микитівна здивувалася, розгубилася, не стала піднімати гроші, а просто швидко вискочила за двері кабінету.

Першого знайомства сім’ї Олени з Зінаїдою Микитівною не відбулося у призначений день, жінка довго відтягувала цей момент, сподівалася, що при знайомстві її не згадають, навіть перефарбувала колір волосся і всіляко намагалася дати зрозуміти синові, що йому потрібна більш гідна наречена, але марно.

Коли зустріч все-таки відбулася, Зінаїду згадали, але не подали виду. Вони потім сказали Артему про справжню першій зустрічі з Зінаїдою Микитівною. Без скандалу не обійшлося, але час все розставило на свої місця.

Артем і Олена зараз чоловік і дружина, а Зінаїда Микитівна давно зрозуміла свої помилки і зараз активно допомагає молодим фінансово і порадами. Правда діти її порад не слухають.

facebook