fbpx
Шоу-бізнес
Мазур, Фреймут і Осадча потрапили до рейтингу найуспішніших жінок України

Зірки телеканалу “1+1” посіли провідні позиції в загальній сотні щорічного авторитетного рейтингу від журналу “Новое время”.

2 березня журнал “Новое время” представив щорічний рейтинг 100 найуспішніших жінок України.

Видання складає рейтинг вже другий рік поспіль. До сотні найуспішніших цього року увійшли жінки, які досягли найбільших кар’єрних успіхів у восьми сферах — політиці, бізнесі, держслужбі, корпоративному секторі, суспільній діяльності, культурі і медіабізнесі, шоу-бізнесі і спорті.

Одразу три телеведучі каналу “1+1” посіли топові місця у цьогорічному рейтингу найуспішніших.

Незмінна автор і ведуча інформаційно-аналітичної програми “ТСН.Тиждень” Алла Мазур, яка отримала рекордну сьому професійну премію “Телетриумф”, обіймає гідну позицію у блоці “Культура/Медіа”. Улюблениця глядачів Алла займає 76 позицію і, як завжди, лишається лідером порівняно з іншими колегами-телеведучими в загальному рейтингу. Головним професійним досягненням цього року Мазур вважає довіру глядачів до програми “ТСН Тиждень” та збільшення їх кількості за дослідженнями.

Ведуча “Світського життя”, яка нещодавно вдруге стала мамою, Катерина Осадча закріпилася у рейтингу від “Нового времени” у блоці “Шоу-бізнез”. Вже понад 10 років Осадча дивує глядачів своїми відвертими інтерв’ю з найяскравішими представниками української еліти: політиками, високопосадовцями, представниками шоу-бізнесу, а також персонами світового рівня.  Окрім “Світського життя” Катя у парі з Юрієм Горбуновим веде найрентинговіші талант-шоу “Голос країни” та “Голос.Діти”. У неї  92-й номер рейтингу.

Читайте також: КАТЯ ОСАДЧА РОЗПОВІЛА, ЯК ЮРІЙ ГОРБУНОВ ЗМІНИВ ЇЇ ЖИТТЯ

Ольга Фреймут також увійшла до сотні найуспішніших жінок України за версією журналу “Новое время” на позиції 94. Свої значні професійні досягнення ведуча вдало поєднує з особистим життям: зовсім нещодавно Ольга оголосила, що вагітна втретє, але продовжує проводити суспільно важливі інспекції українських міст та активно працює над новим проектом телеканалу 1+1 реаліті-шоу “На ножах”.

Джерело.

facebook