fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Курйози
Медведєв порадив збіднілим учителям йти у бізнес (ВІДЕО)

Глава російського уряду запропонував учителям шукати кращого заробітку в інших місцях.

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв порадив російським учителям, які скаржаться на мізерні зарплати, змінювати професію і йти в бізнес.

Так російський прем’єр відповів на форумі “Територія смислів” на запитання про те, чому педагоги в Росії отримують 10-15 тис. рублів, а поліцейські – від 50 тис. рублів.

“Мене часто запитують щодо вчителів і викладачів. Це покликання, а якщо хочеться гроші заробляти, є маса прекрасних місць, де можна зробити це швидше і краще. Той же самий бізнес”, – заявив глава російського уряду.

Нагадаємо, наприкінці травня Медведєв у відповідь на скаргу на низькі пенсії жителів Криму заявив: “Грошей немає! Ви тримайтеся тут, вам усього доброго, хорошого настрою”.

Читайте також:НЕ ВГОДИВ ПУТІНУ: МІЛЬЯРДЕР ПРОХОРОВ ЗМУШЕНИЙ ПРОДАТИ УСІ АКТИВИ

 

Джерело.

Related Post

facebook