fbpx
Шоу-бізнес
Меладзе різко прокоментував виступ O.Torvald у фіналі Євробачення-2017

Композитор та продюсер, а також член журі національного відбору на Євробачення-2017 Костянтин Меладзе прокоментував виступ O.Torvald у фіналі Євробачення-2017.

За словами продюсера, виступ гурту O.Torvald – це справжній провал, а 24 місце – ганьба. Але винними Меладзе у такому результаті називає саме журі національного відбору, а не музиканти. Адже журі так і не змогли домовитися щодо одного представника від України.

“Я думаю, що справжній провал – це, безумовно, виступ нашого учасника. Для такої співочої країни, в якій велика кількість видатних музикантів, 24 місце – це ганьба. Але в цій ганьбі, безумовно, є винуваті люди. І винні в цьому тільки винятково журі, в якому був і я. Не зуміли домовитися про якогось єдиного кандидата.

Я голосував за TAYANNA, і до цього дня вважаю, що вона виступила б найкращим чином. Андрій голосував за MELOVIN. Джамала голосувала за O.Torvald. Голосували ми все вроздріб. І були здивовані, яким чином раптом потрапила саме ця людина на Євробачення. Всім одразу стало зрозуміло, що це буде провал”, – зізнався Меладзе.

Читайте також:

Меладзе розкритикував вибір Джамали, які і голосувала за O.Torvald. За його словами, потрібно змінювати членів журі і не допускати туди знаменитостей.

“Можливо, не потрібно садити туди селебрітіс, які, перш за все, думають про власне реноме і так далі, а потрібно посадити тих людей, які реально будуть оцінювати ступінь готовності людини, жанру до участі в Євробаченні”,– додав він.

Виступ O.Torvald з піснею Time у фіналі Євробачення-2017

Нагадаємо, фінал Євробачення-2017 пройшов у Києві 13 травня. Переможцем Євробачення-2017 став учасник від Португалії – Сальвадор Собрал з піснею “Amar Pelos Doi”. За результати голосуванням журі та телеглядачів Сальвадор Собрал отримав 758 балів.

Представник від України гурт O.Torvald за результати голосування отримали лише 36 балів. Таким чином O.Torvald із піснею Time посіли 24 місце із 26. Нещодавно самі музиканти прокоментували свій результат участі у конкурсі Євробачення-2017.

Джерело.

facebook