Я прочитала багато історій і чула, як друзі та колеги говорять про “маму” (свекруху). Мені це завжди здавалося смішним, бо я думала, що кожен щось додумає, щоб результат був якомога яскравішим. Я була переконана, що жодна така людина, “свекруха” – насправді не може існувати.
Але зараз мене не покидає думка, чи не потрапила я саме на таку свекруху?
У мене є хлопець, ми ще не живемо разом, але бачимось дуже часто. Роману 27 років, мені 25. Ми зустрічаємося близько трьох місяців, і я повинна сказати, що ми дійсно дуже добре розуміємо один одного. Але одне мене трохи дивує. Його залежність від сім’ї.
Вже два роки він живе окремо у своїй квартирі, яку йому заповіла бабуся, що я вважаю плюсом. Хлопець його віку, який живе в дитячій кімнаті в квартирі своїх батьків, здався б мені підозрілим.
Але самостійне життя Романа – це лише одна сторона медалі. Він незалежний лише з вигляду. Насправді все так: мама Романа раз на тиждень ходить прибирати його квартиру, забирає брудний одяг, а через тиждень приносить випраний та випрасований.
Вона дбає про те, щоб у нього завжди були основні продукти, застеляє ліжко, часто навідується з повною каструлею борщу, та наліпленими варениками… Крім того, Роман ходить на обід до батьків кожної суботи та неділі.
Я вважаю це дивним. Я також живу одна, у мене прекрасні стосунки з батьками, але основні життєві потреби я вирішую без їхньої допомоги. Раз, два рази на місяць, я приїжджаю до них в гості. Ми мило спілкуємось і все. Мама навіть не думає мені чимось таким допомагати, адже розуміє, що я вже доросла і самостійна людина.
Можливо у моїй ситуації все так, бо в мене є ще молодший братик, яким батьки й зайняті, а ось Роман єдина дитина у сім’ї, але мене така поведінка лякає. Боюсь, що моя майбутня свекруха буде саме такою, як у всіх поганих історіях про життя.
Однак ставлення матері Романа та той факт, що він, природно, приймає це і йому здається це нормальним, мене дивує. Я кілька разів говорила з ним на цю тему, і він не бачить у цьому нічого поганого.
Я цього не розумію. Він дорослий, працює на досить важливій посаді, він точно не є якимись мамієм, який не в змозі доглядати за собою. Йому, мабуть, комфортніше, і його мати, замість того, щоб син подорослішав, стрибає навколо нього.
Я не хочу робити поспішних висновків. Зрештою – ми ще не живемо разом і ще нічого подібного не маємо. Ми знаємо одне одного недовго. Але навіть незважаючи на це, мене зацікавила б думка читачів.
Така мамина опіка, це нормально? Чи немає в ній небезпеки, що колись у майбутньому, коли ми будемо разом, його мати буде вмішуватись в наше життя, а Роман не побачить у цьому нічого поганого, бо, як він часто каже: Вона дуже добра.
Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!
Фото ілюстративне, з вільних джерел
Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди