fbpx
гороскоп
“Мене хвилює один важливий момент!”: тарологиня Анна Єфремова розтлумачила українцям своє нове “бачення”, щодо війни в Україні на 2023 рік

“Мене хвилює один важливий момент!”: тарологиня Анна Єфремова розтлумачила українцям своє нове “бачення”, щодо війни в Україні на 2023 рік

Анна Єфремова вважає, що наступного року буде чимало напружених моментів.

Відома українська тарологиня Анна Єфремова дала новий прогноз на 2023 рік. Жінка впевнена, в 2023 році військові дії швидше за все не закінчаться, проте буде пауза. “Сусіди будуть продовжувати безжально знищувати Україну.

“Людські долі, на жаль, будуть ламатися. Це такий важкий момент в 2023 році…”, – сказала Єфремова.

Жінка наголосила, що Україна не відступатиме. Перемога гарантовано за нами, нас будуть підтримувати на міжнародному рівні, проте, легко не буде. Розслаблятися ані на хвилинку ми не маємо права!

“Україна буде на емоційному рівні проводити ту ж політику, що вела раніше: переговори із зарубіжними партнерами, допомога закордонний партнерів, повернення до минулих досягнень, до тих цілей, які є. Десь буде питання щодо повернення землі. Весна дуже значуща для України”, – сказала Єфремова.

Також вона передбачила і майбутнє для країни нападника: “Я вважаю, що весна і кінець першого півріччя для “сусідів” буде взагалі складною. Мене сильно напружує один момент – це якісь хвилеподібні моменти. В України начебто якась перемога, але в той же час якийсь стоп, перегляд, пауза”.

Таролог додала, що з боку “сусідів” будуть також спроби вести наступальні дії.

“Я думаю, що ще будуть досить сильні наступальні дії в бік нашої рідної землі, і такий стан, коли туди-сюди, тобі – мені. Не знаю, чи все нам покажуть і скажуть, але це не буде така битва, де ми переможемо відразу. Буде показано досить сильний опір”, – наголосила жінка.

Тільки разом ми сила! Разом до Перемоги!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua