fbpx

Мене нарешті покликав заміж кавалер! Але Станіслав одразу поставив умову: коли ми одружимося, я повинна заробляти стільки ж, скільки і він. І у декреті сидіти не буду, хай краще на няню заробляю

Мене нарешті покликав заміж кавалер! Але Станіслав одразу поставив умову: коли ми одружимося, я повинна заробляти стільки ж, скільки і він. І у декреті сидіти не буду, хай краще на няню заробляю.

Звичайно я засмутилася, але вирішила обміркувати пропозицію коханого.

Рік тому я пішла від свого хлопця. Він рахував кожну витрачену мною копійку. А всі наші розмови зводилися до грошей.

Я не хотіла наступати на ті ж самі граблі, але через кілька місяців в моєму житті з’явився Стас. У нас були просто ідеальні стосунки, поки він не заговорив про весілля.

Виявилося, що мій обранець хоче жити, за його словами, як усі цивілізовані люди. Мовляв, у світі вже давно таке стало нормою. Дружина заробляє стільки ж, скільки чоловік. Хіба так будуються гармонійні стосунки між людьми, що люблять одне одного? Я такого щиро не розумію.

Але всі мої однолітки давно заміжня, у когось вже й діти є. А я все сиджу у дівках. Звичайно, не хочеться розмінюватися на аби кого, але Стас мені дуже подобається!

Та як бути, коли у них з’явиться малюк? Тобто я тут тільки народила, а мені буде треба думати про те, де гроші заробляти? Та ще й так, щоб перебувати на рівних зі своїм чоловіком. Про домашні справи я взагалі мовчу!

Чому такі сучасні чоловіки? Та просто ніхто не хоче брати на себе відповідальність! Я не кажу, що жінці треба сідати своєму чоловікові на шию, звісивши ніжки. Але хіба можна пред’являти коханій людині такі дивні вимоги? Тим більше, життя постійно вносить свої корективи.

До речі, про няньки. Що це за тенденція така новомодна? Мені здається, нянь наймають ті люди, яким не хочеться виховувати своїх дітей. Ні, звичайно, трапляються випадки, коли це життєво необхідно. Але щоб ось так просто запросити додому чужу людину і довірити їй дитину. Ні, як на мене, це дивно.

Я сама хочу присвятити весь свій час дитині. Навіщо одразу йти на роботу, щоб усі гроші віддавати якійсь няні? Цей момент бентежить мене найбільше.

Коли я вирішила ще раз обговорити все зі Стасом, він сказав, що я сприйняла його слова надто серйозно. Просто я не хочу, щоб мій чоловік думав лише про гроші!

Моя мама вважає, що краще бути знову самій, ніж із такою людиною. Хто знає, може, потім він почне рахувати з’їдену їжу чи щось таке?

– Оленко, біжи, поки не пізно! – сказала мені мама. От що робити? Я просто розгублена.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page