fbpx

Мене ще здивувало, коли Марина почала вчити Данила, як доглядати за немовлям, але я нічого не казала, мало чого. Тим більше, невістка говорила, що це на всяк випадок, може їй прийдеться кудись поїхати на пару днів. А вийшло все куди гірше. Мені так сина шкода. Може то й добре, що все так вийшло, але що робити з дітьми, якими вона почала цікавитися лише після того, як мій син в хату привів іншу жінку

Мене ще здивувало, коли Марина почала вчити Данила, як доглядати за немовлям, але я нічого не казала, мало чого. Тим більше, невістка говорила, що це на всяк випадок, може їй прийдеться кудись поїхати на пару днів. А вийшло все куди гірше. Мені так сина шкода. Може то й добре, що все так вийшло, але що робити з дітьми, якими вона почала цікавитися лише після того, як мій син в хату привів іншу жінку.

Сталося так, що молодша донька Олеся до нашого дому зятя привела, а син пішов жити до своєї обранці. Спочатку союз Данила і Марини мене не бентежив. Синок в мене порядний, та й дівчина здалася мені хорошою, до того ж мала власну квартиру, яка дісталася від бабусі.

Щиро я раділа новині про те, що в них буде дитя. Та з народженням онучки, Світланки, Марина ніби й зовсім змінилася. До чоловіка охолола, а дитя могла залишити й без нагляду. Набирала кредитів на різне не дуже необхідне, а розгрібати прийшлося моєму сину.

Тож як тільки це стало можливим, невістка відправилася на роботу. Довго перебирала роботами, то їй то не підходило, то їй це заважало, але раптом знайшла якусь роботу і залишила пошуки.

І вроді не погано, та тепер від робити її не можна було й за вуха відтягнути, часто брала додаткові зміни і не рідко запізнювалася.

В мене були різні думки, але вони стали більше мене турбувати, коли я дізналася, що Марина вдруге при надії. Данило казав, що та дитина може бути його, але повністю він в тому не впевнений.

Я ті думки намагалася відганяти, а час минув швидко, ось вже й онуку Сергійку місяць.

Марина зовсім не хотіла з малюком сидіти, а коли сину виповнилося 5 місяців взяла, кудись зібралася і зникла.

Син мені розказав, що напередодні дружина ретельно намагалася його навчити, як доглядати за дитиною самостійно. Мовляв ці навички можуть знадобитися, якщо їй треба б було кудись від’їхати на декілька днів.

Моя невістка кинула п’ятимісячну дитину на сина і зникла. Виявилося Марина пішла до іншого чоловіка, з яким і затримувалася неодноразово на роботі, він був її шефом.

Цілих три місяць невістку не хвилювала ні її квартира, ні її дитина, ні чоловік. Та в один момент в Данила появилась нова жінка. Оля мама трьох дітей і тому з легкість знайшла підхід до моїх онуків.

А Марині схоже не сподобалося, що іншу жінку Сергійко і Світланка будуть називати мамою, тож майже одразу подзвонила і сказала, що цього не допустить.

Нині мені син в розпачі розказав, що Марина дзвонила і казала, що забере квартиру, бо вона її бабусі, і дітей, бо вона їх мати, а ще натякнула, що Сергійко може бути не від Данила, а скоріш за все, від того чоловіка, з яким вона зараз живе.

Син питав мене поради, але я не знаю як йому допомогти. Можливо є якийсь спосіб не допустити, щоб діти дісталися цій безвідповідальній жінці? І чи можна, щоб квартира залишилася якщо і не сину, то хоча б дітям?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page