fbpx
життєві історії
Мене щиро дивує мама мого чоловіка Антоніна Вікторівна. Знає ж, що ми втратили житло, а свою квартиру і не думає пропонувати, її влаштовує, що двійко її онуків тепер на оренді

Мене щиро дивує мама мого чоловіка Антоніна Вікторівна. Знає ж, що ми втратили житло, а свою квартиру і не думає пропонувати, її влаштовує, що двійко її онуків тепер на оренді. І це при тому, що його батьки мають і квартири, і будинок. Вони завжди завжди позиціонували себе як сім’я.

А тепер сама наша історія.

Я завжди заробляла дуже добре, але зараз заробітки суттєво знизилися, замовлень менше набагато.

Свого часу мого тата забрала одна дама, і тепер у мене ще маленькі брат і сестра – їхні спільні діти. Мамі батько купив двокімнатну квартиру, але з мамою жити я вже доросла. Хоча вона не проти. От і живу вже десять років сама по собі. Нова дружина батька мене не прийняла, хоча я завжди дуже добре ставилася до неї і на відміну від неї, прийняла. Батька люблю. Він дав мені найкраще дитинство та освіту.

І ось зустріла хлопця, однолітка. Прекрасна людина, красивий, надійний. Побралися, двоє діток-погодок народилися.Чого від нього бажали батьки, не зрозуміло. Ми створили фірму, і ось рік вона вже розвивалася.  Я плачу за оренду квартири, він усіма силами та можливостями розкручує бізнес. Без мільйонних вкладень. Самі своїм розумом.Ну а тут оце все. І господар нашої орендованої квартири попросив нас переїхати від нього, бо запустив своїх родичів з Донеччини.

У батьків Максима чотирикімнатна квартира, в ній ще мешкає бабуся, яка казала: «Ой, ну приїжджай швидше, господарюй!»

Я думаю: яка чудова бабуся. За підсумком там навіть речі не було куди покласти, а в мене їх багато, бо ж дітки, та ще меблі. Тут не можна, це його сестри, тут не можна, це його батьків. Так, десь у середині кімнати на підлозі можна. На кухні все моє начиння сховано далеко і надовго. А потім скарги від неї батькам, що я не готую та не прибираю. як слід. Візити свекрухи раз на тиждень, огляд. Чому бліда? Чому харчуєтесь у ресторанах? Я не витримала і сказала, що переїжджаємо. Зараз знову плачу за оренду і ніхто не стежить і не повідомляє про кожен мій рух. Але грошей дуже не вистачає.

Є в них ще нова квартира. Пустує. Вони мають будинок за містом, відбудували. Лазня, ремонт. Спочатку мама чоловіка говорила, що у нас собака, і вона хвилюється за ремонт у новій квартирі. Так вийшло, що песика віддали друзям. Але свекруха мовчить. Тільки постійно теж жаліється, що їм грошей не вистачає. Свекор не працює багато років – на групі. Натомість поради роздає сину, як вести бізнес.

Ми допомагали б виплачувати кредит за ту квартиру. Рік би допомогли, два, але жити там не хочу довго, не подобається смак та стиль.  Потім би стали на ного і переїхали. Але грець із ними. Ми якось впораємося.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.