fbpx
життєві історії
Мене це виводить з себе. Теща віддала квартиру молодшому сину, переїхала до нас, говорила, що буде допомагати з дітьми. А тепер цілими днями сидить в інтернеті, не вилазить зі свого планшету, який ми їй і подарували. Переписується з якимись друзями, читає безкінечні історії про свекрух на якихсь сайтах, а на онуків їй чхати. Говорять, діти підсідають на гаджети? Ага. Поки дівчатка на вулиці ганяють, теща цілісінький день залипає в компі. Щоб дружині допомогла з прибиранням чи на кухні – та що ви, вона ж тут не хазяйка!

У тещі оженився рік тому молодший син, брат моєї дружини, і вона попросилася до нас. Мовляв, у вас трикімнатна квартира, я вам не заважатиму, допомагатиму з дівчатками уроки вчити. У нас дві донечки, 7 і 11 років. І хоч мені ця затія не подобалася від початку, та дружина переконала. Вирішили, що так дійсно краще буде, легше.

Теща в принципі не конфліктна, з пенсії половину віддає нам на комуналку, щось з продуктів завжди купує до столу. Та на цьому її обіцяна «допомога» і вичерпується.

Справа в тому, що теща в мене «продвинута», добре в інтернеті орієнтується, плюс ми їй ще й планшет на день народження подарували.

Говорять, діти підсідають на гаджети? Ага. Поки дівчатка на вулиці ганяють, теща цілісінький день залипає в компі. Тільки поїсти носа висуне, а частіше навіть до себе щось на тарілці бере.

Сидить у своїй кімнаті і не вилазить звідти. Вся повністю – в інтернеті.

Мене це просто виводить з себе. Віддала квартиру молодшому сину, сама переїхала до нас, говорила, що буде допомагати з дітьми. А тепер цілими днями переписується з якимись друзями, читає безкінечні історії про свекрух на якихсь сайтах, а на онуків їй чхати.

Щоб дружині допомогла з прибиранням чи на кухні – та що ви, вона ж тут не хазяйка! Уроки з дівчатами повчити? Та їх там такому зараз в тій школі вчать, що вона не розбирається. одним словом, жінка все сама робить.

Ну чесно, не можу це терпіти, дратує неймовірно. Говорив з дружиною, але ж вона мамусю образити боїться, мамочка ж їх з братом сама виростила…

Каже, що мама, як дитина: пограється і кине ту «цяцьку». Але мені щось в це не віриться.

І взагалі, чого це вона має з нами жити? Для того, щоб у планшеті сидіти? Але як її вигнати назад до молодшого сина в двушку?.. Я тоді з усією родиною жінки пересварюся, а головне – з дружиною, яку я люблю.

Глухий кут якийсь. Зламати їй той планшет?.. Мабуть, іншого виходу не має.

Автор – Микола К.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook