fbpx
життєві історії
Мене запросив на побачення колишній чоловік подруги, і я не знаю, як мені бути. Я не заміжня і могла б влаштувати своє життя, але мене зупиняє те, що подруга багато розповідала про нього поганого. Але головне – не уявляю, як я все зможу їй пояснити, а раптом вона подумає, що у нас з ним і раніше щось було і через це вони сварилися

Два роки тому моя подруга розлучилася з чоловіком, і тепер він почав проявляти інтерес до мене. Мені він завжди подобався, ще коли вони з Наталею тільки почали зустрічатися, але я ніколи цього не показувала.

Я не заміжня і могла б влаштувати своє життя, але мене зупиняє те, що подруга багато розповідала про нього поганого. Зрозуміло, що у неї на нього залишилася образа, коли справа доходить до розлучення, люди починають звинувачувати один одного. Я ж ніколи не помічала нічого поганого в ньому, були випадки, що я була присутня при їх сварках, але не можу сказати, що хтось один з них винен. Напевно, вони не так вже сильно любили один одного і виявилися різними людьми і навіть те, що у них двоє дітей, не змогло врятувати їх сім’ю.

Але головне, що мене зупиняє – це подруга. Я не уявляю, як я їй все зможу пояснити, а раптом вона подумає, що у нас з ним і раніше щось було і через це вони сварилися. Та й як тоді мені з нею спілкуватися? Вона не зможе приходити до мене в гості, ми вже не будемо, як раніше, ділитися всім один з одним, все-таки хоч і колишній, але це був її чоловік… А якщо у мене з ним не вийде побудувати сім’ю, як і у неї, тоді мені взагалі буде соромно дивитися їй в очі. Але разом з тим я не хочу втратити своє щастя і шанс теж мати сім’ю, адже мені вже 31 рік. Все це заважає прийняти залицяння Віктора, боюся засмутити подругу.

Він вперше запросив мене на побачення, і я поки не дала однозначної відповіді, думаю, що він зрозумів причину, але сказав, що буде чекати. Як правильно вчинити? Сама я не можу знайти правильне рішення, хоча перебрала вже всі можливі варіанти.

Автор: Аня

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook