fbpx

Мене звати Віра, мені 31 рік, я заміжня. У нас з чоловіком маленька дочка, а у нього ще є дорослий син Марко від першого шлюбу. Наскільки я любила раніше Марка, тепер я його терпіти не можу. Хлопчик ледачий і просто наживається на татові. Чоловік реально закриває на все очі. Але що з нього виросте?

Мене звати Віра, мені 31 рік, я заміжня. У нас з чоловіком маленька дочка, а у нього ще є дорослий син Марко від першого шлюбу. Наскільки я любила раніше Марка, тепер я його терпіти не можу. Хлопчик ледачий і просто наживається на татові. Чоловік реально закриває на все очі. Але що з нього виросте?

Ми з чоловіком познайомилися сім років тому через спільного друга. Ми спілкувалися кожен вечір, я була в захваті від того, як він все знає, як він у всьому орієнтується, і я буквально поглинала кожне його слово.

З часом я дізналася, що він одружений і також батько сина, але в шлюбі він не щасливий. Це було для мене несподіванкою, я не хотіла зв’язуватися з таким чоловіком. На жаль, я вже не могла від нього відірватися. Ми почали зустрічатися. Єгор також розповів мені про свій шлюб. Поступово я дізналася, і не тільки від нього (багато чого мені підтвердили мої друзі), що з його дружиною справді не ладиться.

Він почав зустрічатися з Христиною п’ятнадцять років тому, а через два роки вони одружилися. Тоді Христина думала тільки про те, як подарувати чоловіку дитину. Через деякий час у них народився син. Раптом сталось так, ніби їхніх стосунків не існувало. Єгор підійшов до цього по-чоловічому. Він безмежно любив свого сина, балував його. Останні два роки до нашої зустрічі вони з Христиною жили як кіт з собакою.

Нам було добре разом, я була для нього не на одну ніч, навпаки, ми все більше пізнавали один одного і кожну мить проводили разом. Я закохалася, як ніколи. Раптом не стало нічого існувати, крім нього. Єгор також закохався в мене наче підліток, і я думаю, що саме це переконало його в тому, що життя все ще має сенс, і жити з жінкою, якій він байдужий, просто дивина.

Одного дня Єгор все розповів своїй дружині про мене. Вони цілком розумно і відповідально домовилися піклуватися про сина. Він з’їхав, і ми почали активно шукати квартиру. Потім я познайомилася з його сином.

Марк був дуже добрим і славним хлопчиком. Трохи пухкенька дитина, але добре вихований, тихий, дуже охочий і також дуже розумний. Він з дитинства хотів бути футболістом, ходив на змагання, а ще цікавився комп’ютерами і різними програмами. Ми є Єгором часто відвідували його тренування.

Через деякий час ми з Єгором розписалися, побудували за містом невеличкий будиночок, у нас народилася дочка Евелінка. Марк із самого початку ревнував її, і тому я намагалася, щоб він один день вихідних, які він був у нас, проводив виключно з батьком. Принаймні я забирала Евелінку і йшла випити кави з друзями. Це був щасливий час.

Пів року тому Марку виповнилося 18 років. Єгор купив йому маленьку вживану машину, і Марко охоче почав навчатися в автошколі. Деякий час тому я помітила, що у нас почали закінчуватися гроші. Невиплачений вчасно кредит, шалена заборгованість. Я дивився на рахунки і не могла пояснити собі, куди поділися гроші. Тоді я зрозуміла. Деякий час тому Єгор почав “купувати” Марка.

Я дізналася, що Марк зустрічається з батьком лише за умови, що він щось отримує. Раніше він мені допомагав. Косив траву, мив посуд, грався з Евелінкою. Тепер він просто згортається калачиком на дивані і клацає в телефоні. Чесно кажучи, спочатку мені це подобалося.

Дивлячись, як мій чоловік і Марк разом грають у футбол чи комп’ютерні ігри, а я приносила їм різні солодощі та напої, і вони так мило мені дякували. Але після того, як я помітила, що Марк мене ігнорує, нічого не робить і все ще грубить Евеліні, з мене було досить.

Я сказала чоловікові, що Марк змінився і поводиться як нахаба. Я отримала “проповідь” про те, що він залишив його заради мене, що хлопцю важко від відсутності любові та розуміння, тому що його мама все ще сприймає його як маленьку дитину. Коли я поскаржилася на відсутність грошей, він мені сказав, що це тому, що я довго не працювала (п’ять років сиділа вдома з дочкою) і що він платить все, але не завжди вчасно.

Зараз ми на тому етапі, коли я вважаю за краще “випаруватися”, коли Марк ось-ось прийде. Я чула, як він телефонував мамі з-за дверей і сказав їй, що йому тут нічого їсти, бо “лінива коpова” знову нічого смачного не приготувала.

Христина в захваті від такої реакції сина. Звичайно, вона все ще сприймає мене як кохaнку Єгора та монстра, який забрав його з сім’ї разом із кредитною карткою, якою вона так часто користувалася. Також вона постійно просить у Марка грошей і виправдовується, що сама не впорається. Нещодавно я дізналася, що чоловік додав їм грошей на ремонт квартири.

Поговорити з Єгором на цю тему неможливо. Кожного разу він звинувачує мене в тому, що я дбаю лише про гроші, а не про благополуччя його дитини. Що Евеліна не єдина і що вона також повинна думати про Марка. Моя донька вже відчула, що Марк її не дуже потребує, і щоразу, коли Марк з нами, воліє ховатися від нього та поспішати до друзів чи бабусь.

Коли я запропонувала, що влаштую Марка на неповний робочий день, щоб він сам усвідомив цінність грошей, Єгор з радістю погодився і знайшов йому підробіток у друга в компанії. Він мав допомогти створювати якісь програми на комп’ютері. Його звільнили звідти через місяць за лінь і некомпетентність.

Потім це продовжилося тим, що Єгор взяв його на роботу в компанію, де він працює. Сценарій був точно такий же. Більше того, Єгору зараз дуже соромно за це. Марк там щось наплутав, а за ним сьогодні весь відділ “отримує”.

Я в розпачі. Як я можу переконати свого чоловіка, що він повинен об’єктивно дивитися на те, як він ставиться до свого сина? Зрештою, він тільки шкодить йому своїм ставленням. Ким він стане? Великий, товстий, ледачий хлопець, який нічого не вміє і нічим не насолоджується. Я терпіти вже не можу Марка, і я не знаю, що робити з цим далі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page