fbpx

Мені 27 років. Чекаю дитинку. Живемо з чоловіком з моєю бабусею, їй 77 років. З нею стало так складно. А мама в Італії на заробітках, там у неї і особисте життя, і все, чого душа забажає. Тому я на днях скажу мамі, що бабусю потрібно віддати в хороший пансіонат для літніх людей, я навіть займусь сама цією справою, підберу гідний заклад – думаю у нас на Львівщині такі є. Мама поїхала на заробітки, коли я вже закінчила виш. В принципі, мені від неї нічого вже не було потрібно. Але мама пообіцяла мені квартиру, яку я досі чекаю. А жити ми з чоловіком стали в квартирі моєї мами, з бабусею. Так, мама пересилає нам грошей на догляд за бабусею, але вся робота на мені

Мені 27 років. Чекаю дитинку. Живемо з чоловіком з моєю бабусею, їй 77 років. З нею стало так складно. А мама в Італії на заробітках, там у неї і особисте життя, і все, чого душа забажає.

Тому я на днях скажу мамі, що бабусю потрібно віддати в хороший пансіонат для літніх людей, я навіть займусь сама цією справою, підберу гідний заклад – думаю у нас на Львівщині такі є.

Мама поїхала на заробітки, коли я вже закінчила виш. В принципі, мені від неї нічого вже не було потрібно. Але мама пообіцяла мені квартиру, яку я досі чекаю. А жити ми з чоловіком стали в квартирі моєї мами, з бабусею. Так, мама пересилає нам грошей на догляд за бабусею, але вся робота на мені.

Останнім часом стан бабусі погіршився. Недавно приходжу додому після роботи, вона починає мене звинувачувати в тому, що я нібито взяла її гроші, хоча ми з чоловіком працюємо разом з 10-ї ранку до 10-ї вечора, приходимо і лягаємо спати, я навіть не знаю де вона їх ховає.

В смітті я знайшла того ж вечора газету, з якої стирчали гроші. Показую їй, вона не перепрошує, ні слова. Далі була така сама ситуація з тканиною. Коли я сказала бабусі, що чекаю дитинку, вона хотіла пошити пелюшки, не знайшла тканини, почала говорити, що я її взяла. Потім вибачилася правда.

Ми би давно з Дімою переїхали на орендовану квартиру. Але кілька років тому ми в цій квартирі за мамині гроші зробили хороший ремонт і мама попросила, аби ми жили з бабусею, сказала, що відкладає нам.

Але бабусі потрібен нагляд, а у нас дитинка скоро. Вона то дзвонить о десятій годині ночі не може знайти пульт від телевізора, я заходжу в її кімнату і знаходжу його на найвиднішому місці на комоді.

То коли ми попросили не ставити тимчасово нічого на новий лінолеум у її кімнаті, бо йому треба влежатися, тягне стіл зі старими залізними коліщатками, які не крутяться, через усю кімнату. Він трохи надриває лінолеум і бабуся влаштовує сцену на порожньому місці.

Якось закінчили ремонт, спеціально для бабусі встановили у ванній кабіну, бо їй вже важко у ванну залазити, всі меблі в її кімнаті оновили.

А бабуся – поставте мені мій старий кухонний стіл до мене в кімнату, поставте мені в кімнату холодильник мій, купіть собі новий, шафу мою кухонну поставте мені на балкон, я туди складатиму банки.

Ну ми звичайно намагалися пояснити, що це зайве, але нічого до неї донести неможливо. Зробили, як вона хотіла. Ось днями помітили, що часом, коли нас не буває вдома в нашій кімнаті, щось потім стоїть не на своїх місцях.

Встановили камеру, поїхали, приїжджаємо – дивимося, вона обдивилася м’яко кажучи всі шафи, просто дивилася, і в чистий одяг в шафу запхала брудний пакет, який лежав у неї на шафі. Мовляв, він їй не потрібен, заважає.

Я спокійно підійшла до неї, кажу навіщо ти так робиш, бабуню? У відповідь вона попросила мене піти з її кімнати. А якщо бабуся щось просить і хоче, що б це зробили в ту ж хвилину, але роблять не по ній, вона ображається і не розмовляє.

Ось таке у нас веселе життя з бабусею. Тому я і налаштувалася на серйозну розмову з мамою. На днях скажу мамі, що бабусю потрібно віддати в хороший пансіонат для літніх людей, я навіть займусь сама цією справою, підберу гідний заклад – думаю у нас на Львівщині такі є.

Думаю, так буде найправильніше. Або ж ми переїжджаймо на орендоване житло, а мама нехай сама вирішує це питання як хоче: забирає бабусю до себе, повертається сама чи залучає доглядальницю. Мене це вже мало хвилює.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com суворо заборонено

You cannot copy content of this page