fbpx
життєві історії
Мені 28 років, я переїхала з Донеччини до рідної тітки у Львів, вони з дядьком поселили мене у себе, я влаштувалася майстром манікюру в салон. Це не тітка Галя, а диво-дивне, скажу я вам. Чи тут всі жінки такі чи від родини залежить?

Мені 28 років, я переїхала з Донеччини до рідної тітки у Львів, вони з дядьком поселили мене у себе, я влаштувалася майстром манікюру в салон. Це не тітка Галя, а диво-дивне, скажу я вам. Чи тут всі жінки такі?

Моя тітка Галина у 63 роки живе скромно, але ніколи не економить на цих 5 речах, і дядько її в цьому повністю підтримує.

Вона приголомшлива жінка. Спілкування із нею ось вже пів року мене надихає. Якось ми розмовляли з нею на тему фінансів.

Галина розповіла, що має особливу систему економії. Живе вона досить скромно, веде родинний бюджет і ніколи не влазить у борги. Але найбільше мене вразило не це. Тітка Галина додала, що є 5 речей, на яких заощаджувати категорично не можна.

Білизна – цей пункт тітка Галя винесла на перше місце.

Вона сказала: “Все буде марно, якщо на тобі що попало”. І в її словах є сенс. У гарній та якісній білизні ти почуваєшся набагато комфортніше. Дорогу і добре пошиту білизна приємно та зручно носити, це правда. Але це не тільки для зручності, а й для впевненості у собі. У гарній білизні ти почуваєшся королевою! – сказала мені тітонька. Як не погодитися?

Друге – перукар. Для будь-якої жінки дуже важливо відшукати свого перукаря. Не просто піти до найближчої перукарні за рогом, а знайти хорошого майстра. Тітка Галина каже, що зачіска – це один із головних показників того, як жінка до себе ставиться. До того ж з віком волоссю потрібен особливий догляд. Тому важливо на цьому не заощаджувати. Професійний майстер допоможе не тільки зробити вдалу стрижку, а й підібрати засоби для волосся.

Стоматологія і зубки – на цьму тітка окремо акцентувала: «Люба, ніколи не жалкуй на стоматолога. Найкраще зробити дорожче, але надійно».

Нас не вчать, мене принаймні не вчили, берегти зуби змолоду, а дарма. Тітка Галина переконала мене, що якщо ставитись до них із максимальною турботою, то й грошей на це знадобиться набагато менше.

Тому важливо регулярно відвідувати фахівця та вирішувати проблеми до того, як вони переростуть у велику біду. Нові зуби не виростуть, треба берегти ті, що є.

Відпочинок. Наші батьки і ми, молоді, часто нехтуємо повноцінним відпочинком. А ось тітка Галина ні, бо вважає, це дуже важливо!

Зрозуміло, що відпочинок допомагає нам відновити сили та отримати заряд енергії. Ми нерідко відмовляємо собі у цьому, посилаючись на відсутність грошей. Але необов’язково їхати за кордон, щоби відпочити. Можна спланувати похід у парк або виїхати за місто на пару днів. Важливо давати собі час перепочити та набратися сил. Так і здоров’я буде міцнішим, і робота ефективніша, – каже моя тітонька.

Обстановка в оселі – ще один її важливий пунктик. У них з дядьком неймовірна, хоч і не дуже заможна квартира!

Тітка Галя говорить, що картинка в будинку дуже сильно на нас впливає. У ньому завжди має бути затишно, чисто та комфортно. Це саме собою додає життєвих сил. Адже будинок – це наше безпечне місце, де ми ховаємося від метушні. Якщо не подобається повертатись додому, потрібно терміново щось змінювати. каже вона.

Справа тут не в дорогому ремонті, а в речах, що приносять радість. На переконання тітки Галі, треба дозволяти собі речі, які несуть комфорт, красу й затишок для дому. Всі ці речі допоможуть зробити будинок місцем сили.

Після розмови з тіткою я зрозуміла, що її система економії – це любов до себе. Якщо ти цінуєш себе, дбаєш про своє тіло і душу, то твоє життя буде щасливішим.

Усіх грошей не заощадиш, а життя відбувається прямо зараз, ми цьому як ніколи тепер навчені. Потрібно вміти насолоджуватися кожною хвилиною. Жити тут і зараз – ось який урок мені піднесла родина моєї тітки Галини.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.