Я ніколи прагнула піднятися вище кар’єрними сходами. У моїй системі координат на першому місці завжди була сім’я.
Мені 29 років і я при надією третьою четвертою дитиною. Мама й свекруха відмовилися приходити в гості й допомагати. Та мені байдуже.
Я прихильниця старомодних традицій,які стосуються сім’ї та побуту. Тому я пішла з офісу та цілком і повністю присвятила себе чоловікові та дітям.
Просто я саме з тих жінок, які сидять удома, виховують дітей, готують їсти, прибирають та чекають на чоловіків з роботи. Я приміряла на себе роль берегині родинного затишку і вогнища, і більше не збираюся міняти свій статус у суспільстві. я дійшла цього всупереч тому, що було в її дитинстві.
Моєї мами поруч не було практично ніколи, оскільки вона пропадала на роботі днями безперервно. Я не хочу повторювати помилок своїх батьків, тож у моїй сім’ї на роботу ходить лише чоловік.
Я вважаю, що поєднувати роботу та сім’ю без жертвування одним із двох просто неможливо. Думаю, скоро й інші жінки почнуть повертатися до колишніх традицій. Я також думаю, що мій чоловік не повинен займатися домашніми справами. Його головне завдання – заробляти гроші та забезпечувати сім’ю. Тому в побутову рутину мій чоловік не втручається.
А ось я в побуті почуваюся як риба у воді. Щодня я прокидаюся о 5:30, щоб привести себе до ладу, доки не прокинулися діти та чоловік. Потім, коли рідні прокинуться, я готую сніданок для всієї родини.
Далі я наводжу порядки на кухні та граюся з синами. Разом з ними я можу сходити на прогулянку до парку або відвідати чоловіка, який працює у своєму кафе.
Поки у дітей обідній сон, я займаюся пранням та думаю, що приготувати на вечерю. Потім буджу дітей, займаюся з ними, потім готую вечерю. А вже о 7 годині вечора укладаю дітей спати. Так я маю час для ще одного прибирання. Для мене дуже важлива чистота в будинку.
У вас може скластися враження, що на себе в мене часу не лишається. По суті так воно і є.Я не роблю нічого для себе, крім гігієнічних процедур. Але мене все влаштовує.
У соцмережах мені часто доводиться стикатися з осудом. Люди пишуть, що те, чим я займаюся, не є нормальною роботою. Багато хто зі знайомих і рідних говорять, що такий спосіб життя далекий від сучасності. Проте я на все це не звертаю уваги.
У моїй сім’ї все влаштовано гармонійно. Враховуються бажання кожного. А свою роботу я вважаю безцінною і найкращою. Про те, щоб найняти для дітей няню, й мови не може бути.
Більше того, ми не плануємо віддавати своїх синів до школи. Домашню освіту ми з чоловіком вважаємо ідеальним варіантом. Так я збираюся захистити своїх дітей від негативного впливу навколишнього світу.
Я гадаю, що без моєї опіки з дітьми щось станеться. Наприклад, у мене вже був неприємний досвід, коли після походу в гості один із синів говорив погані слова. Він назвав свого брата неприємним словом! Для мене це не припустимо, адже ми у присутності дітей таких слів не вживаємо ніколи.
Ну а те, що мама й свекруха відмовилися мені допомагати, коли дізналися про четверту дитинку, мене не лякає. Ми з усім справимося власною родиною. Всім добра і щастя.
Передрук без посилання заборонено.
Фото ілюстративне, авторське.
Недавні записи
- Після дня народження я почала питати у внука, чи хватило йому всіх подарованих грошей на смартфон. А потім кажу: тато ж тобі п’ять тисяч дав. А він такий здивований каже: які п’ять тисяч? В конверті лише тисячу гривень лежало. До того ж конверт був підписаний, і ніякої помилки бути не може. Я в тих нервах викликала сина до себе. Не хотіла це по телефону виясняти
- Коли не стало дочки, я почала судитися зі своїм зятем. Я думала, що зроблю йому послугу, взявши на виховання свого єдиного онука. Дмитрик був дуже схожий на Лілю, і це давало мені сили продовжувати жити. Позов я програла. Зараз Дмитрику п’ятнадцять. Батько відвіз його далеко від мене. Мабуть, я на таке ставлення заслужила. Я б все віддала, лиш би повернути час назад
- Моя свекруха виховує свого онука від першого шлюбу Ореста. Я його друга дружина. Колишня невістка після розлучення переїхала жити в Канаду. Мій чоловік виплачує на сина аліменти, але свекрусі цього виявилося мало. – Богданчик і полуничку хоче і черешеньку. – Я ж не стрималася, і натякнула, щоб до рідної мами звернулася по допомогу. І тут відкрилася таємниця, про яку я і не здогадувалася
- Мені було куди повертатися з Італії, дочка за гроші, які я надсилала, зробила з занедбаної маленької хатинки красиву і сучасну. Там були нові меблі і техніка. Олена з чоловіком і дітьми жила окремо. За всі ці роки я зробила все, щоб вона мала свій куточок. І здавалося б, живи та радій, але той спосіб життя, який вела сеньйора Беатріс, за якою я доглядала до останнього, не дає мені спокою до сьогодні
- Чоловік вклав 300 тисяч гривень у квартиру, яку свекор купив на своє ім’я. Я жила сама в обласному центрі, коли зібралася виходити за Ореста заміж. Тому майбутня зовиця допомагала мені приміряти весільну сукню. Дізнавшись, скільки воно коштує, вона, звісно, передала це своїй мамі. І ось у день, коли ми дізналися про стать майбутньої дитини, свекор змусив її зателефонувати мені. Свекруха витягла мед і сказала: “Ось беріть, і 500 гривень віддавайте відразу”. Я мед не переношу, і я просто його не люблю