fbpx
життєві історії
Мені 31 рік, моєму чоловікові 46 років і у нас три чудові доньки. Мій чоловік — прекрасна людина та чуйний тато. Я дуже люблю свого чоловіка, але коли я зустріла Сергія, я закохалася так, як ніколи в житті

Я дуже люблю свого чоловіка, але коли я зустріла Сергія, я закохалася так, як ніколи в житті. Я знаю, що ми маємо бути просто друзями, але мої почуття до нього посилюються з кожним днем.

Мені 31 рік, моєму чоловікові 46 років і у нас три чудові доньки. Мій чоловік — прекрасна людина та чуйний тато.

Раніше я сиділа у декреті, але 6 місяців тому влаштувалася на роботу до страхової компанії. Тоді все почалося.

Спочатку я не любила роботу. Але коли Сергій почав звертати на мене увагу, коли ми почали спілкуватися, я почала з нетерпінням чекати робочого дня. Я купила собі гарний одяг та повністю змінила стиль.

Мій чоловік помітив мій новий одяг, зачіску. Але я виправдалася, сказавши, що хочу вписатися до колективу молодих дівчат, які стежать за собою.

Згодом Сергій почав фліртувати зі мною, але, коли дізнався, що я заміжня, сказав: «Тоді ми повинні залишитися друзями». Ми припинили спілкування на кілька тижнів, але одного разу він запропонував мені повечеряти з ним.

Ми з такою легкістю балакали і сміялися. У мене ніколи ні з ким такого не було. Я ніби зустріла родинну душу. Я по вуха закохана в цю людину, а він ж на 2 роки молодша за мене.

Це неправильно, я знаю, і я не повинна відчувати ці почуття до іншої людини. Я в розгубленості. Що мені тепер робити? Чи сказати чоловікові? А як же мої діти та сім’я?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua