fbpx
життєві історії
Мені 35 років. Ми переїхали в Швейцарію з батьками, коли я ще був малий. Два роки тому познайомився з дівчиною з україни, вони по роботі прилітала в командировку. Спілкуємося з Оленкою весь цей час. І я вирішив взяти квиток, щоб зустрітися з нею. Добирався довго, з пересадками. Гуляли разом Ужгородом, я подарував їй золоте колечко. Виявилося, що він служить зараз. Попросила допомогти купити квиток, сказала, що хоче виїхати та працювати у Польщі

Мені 35 років, я живу в Європі в успішній країні. Ми переїхали в Швейцарію з батьками, коли я ще був малий. Два роки тому познайомився з дівчиною з україни, вони по роботі прилітала в командировку.

Спілкувалися з Оленкою весь цей час. І я вирішив взяти квиток, щоб зустрітися з нею. Добирався довго, з пересадками, бо ж напряму в Україну зараз літаки не літають.

Ми побачилися, було все добре у нас, гуляли разом Ужгородом, я подарував їй золоте колечко. Потім я поїхав. Оленка написала мені потім, що заборгувала по кредиту близько 1100€, а грошей взяти ніде.

Я відправив їй цю суму і вже через тиждень зрозумів, що в неї є інший. Вони там гуляють і проводять час разом. Я запропонував поговорити востаннє, щоби все вирішити.

Вона мені написала: Якщо ти так вирішив, дай номер карти і я відправлю тобі гроші назад”. Я вже тоді зрозумів, що все скінчено. Було це у серпні.

8 днів ми не розмовляли, потім я написав перший і ми почали холодно спілкуватися, і я вирішив знову приїхати, щоб у всьому розібратися.

Ми з Оленкою зустрілися, але вона навіть не хотіла обійняти мене і сказала, що все зрозуміла, і все буде добре у нас. Але за два дні я впіймав її за перепискою з іншим хлопцем, виявилося, що він служить зараз. Але вона сказала, що хоче бути зі мною.

Мені було боляче і прикро, і між нами виник конфлікт. Потім вона запропонувала мені поїхати до іншого міста, щоб вирішити її проблеми з боргами. Я був із нею у прокуратурі, у поліції. Ми сперечалися через те, що вона не хотіла обіймати мене, була холодна до мене.

Я заплатив усі її борги, там навіть винаймали квартиру кілька днів, але жили в різних кімнатах як сусіди.

Я хотів допомогти, бо думав, що справді дівчина любила мене раніше, познайомила з мамою, я їй подарунки на день народження дарував.

В останній день мого перебування в Україні два тижні тому Оленка попросила допомогти купити квиток, сказала, що хоче виїхати та працювати у Польщі. І я знову не відмовив.

Я втомився від таких стосунків і поїхав, а вона подзвонила мені і попросила забрати обручку. Я сказав, що мені не треба, що я поїхав назад і хочу про неї забути. Та поки що не виходить.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com