fbpx

Мені 36, у мене не має власних дітей, але маю двох племінників і трьох похресників. Та на батьківщині в Україні у мене є коханий, який на фронті, а я з лютого гарую в Італії, не сиджу на допомозі для переселенців. Та все зароблене йде рідним в Україні. 100 тисяч гривень не отримує

Мені 36 років, у мене ще не має власних дітей, але є двоє племінників і троє похресників. Також на батьківщині в Україні у мене є коханий, який на фронті, а я з лютого гарую в Італії, не сиджу на допомозі для переселенців.

Та все зароблене йде рідним в Україні і я не знаю, як це припинити, адже вони без мене не зможуть, їм важче.

Ми з Віталієм вже хотіли розписатися й працювати над народженням своєї дитинки, але розпочалося вторгнення рф в Україну. Віталік у мене офіцер, тому одразу опинився на фронті.

А я, щоб легше чекати та й заробити щось, адже ми хочемо з Віталієм квартиру собі взяти у якості весільного подарунка, поїхала в Італію до подруги.

Поїхала я, звичайно, як біженка, але довольнитися соціальною виплатою і гуманітарною допомогою не стала, одразу майже пішла працювати, тим паче подруга допомогла.

Я доглядаю три рази на тиждень за однією літньою українкою, яка прожила більшість свого життя вже тут, в Італії, овдовіла, а діти її заїхали аж в США.

Також працюю прибиральницею в одній заможній родині українського походження, і ще мию посуд по вечорам в одному кафе, власник якого – друг чоловіка моєї подруги.

Гроші я маю непогані, але відкласти собі поки що не виходить. Все йде на проживання і на допомогу рідним в Україні. Там у мене лишилися мама й розлучена сестра з двома дітьми, а ще маю, як вже сказала, аж трьох похресників.

В мами машина в кредиті, а сестра безробітна. От вони і попросили у мене посильної матеріальної допомоги щомісяця, а як я можу відмовити, вони ж мої рідні, ближчих за них у мене немає нікого.

А одна кума попросила допомоги на ліки моєму похреснику – хлопчику кожного місяця до 10-річного віку треба приймати певні препарати.

Та й воно так виходить, що у всіх племінників і похресників на рік розтягуються дні народження, плюс всі ці новорічні свята були, а далі Великдень і таке інше – словом, постійно я переводжу гроші на картки в Україну: мамі на кредит, сестрі на комуналку і їжу дітям, усім племінникам й похресникам на подарунки й ліки.

От і виходить, що собі нічого не заробляю. З іншого боку, я не скаржуся, бо я в безпеці. От тільки мрію з квартирою нам з коханим поки що доведеться відкласти, бо сам Віталій не назбирає. Він не служить на самій передовій і 100 тисяч гривень не отримує, але я дуже рада, що він у відносно спокійному регіоні. А гроші ну що ж, заробляться якось по-іншому.

Автор – Олена М.

You cannot copy content of this page