fbpx
життєві історії
Мені 45 років, чоловікаві – 41. Ще весною помітила в його поведінці зміни, а скоро все стало ясно. Дуже хочу повернути чоловіка назад від коханки, але не знаю, як це зробити. Коханка – його колега. Їй 29 років, теж заміжня. У неї двоє дітей в шлюбі. Але молодший може бути і дитиною мого чоловіка і її

Мені 45 роки, чоловікові 41. У нас двоє дітей – 16 і 8 років. Ще весною, у березні, я помітила зміни в поведінці  чоловіка. Він став відстороненим, постійно кудись втікав з будинку, в нього винокало багато невідкладних справ.

Вивела на розмову. З великими труднощами сказав правду, що є в нього інша жінка і що він йде до неї.

Коли він йшов, збирав речі, все це бачили діти, вони дуже переживали.

Через два дні ми зустрілися на роботі, бо працюємо разом в школі. Він благав пробачити і сказав, що хоче повернутися в сім’ю. Благав на колінах. Я пробачила. Діти були раді, особливо син, якому 8 років. Дочка старша, тому вона з недовірою до цього поставилася.

Чоловік розповів, що коханка – його колега. Їй 29 років, теж заміжня. У неї двоє дітей в шлюбі. Але молодший може бути і дитиною мого чоловіка і її. У березні її чоловік пішов, а вона покликала мого.

Ми помирилися, і тиждень все було добре. Потім або вона йому пише, або він їй, і знову ми розмовляємо про це… Він виправдовується, я йому вірю. Так відбувалося 5-6 разів. І з кожним разом він більше нахабнів. Листування не приховував, але продовжував виправдовуватися.

Було багато розмов. Говорив багато разів, що дуже любить мене, що я його рідна людина. Ми пройшли багато разом. Вирішували різні проблеми. Він мені розповідав, що зраджквати почав ще 4 роки тому. Вона спала зі своїм чоловіком і з моїм!

Я нічого не помічала, бо вірила безмежно. Все це тривало з березня по липень, а в липні він сказав, що йде до неї зовсім. Зараз ми майже оформили розлучення. Я його дуже люблю досі. Сумую. Для мене він рідна людина…

Підкажіть, як мені його повернути? Діти переживають і сумують, будинок без нього спорожнів. Я намагалася його забути, але у мене не виходить. Дуже хочу, щоб він повернувся…

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook