fbpx
життєві історії
Мені 63 роки, але й досі доводиться працювати, бо на пенсію особливо не проживеш, он яйця по 90 гривень десяток. Дочка народила трьох дітей і весь світ їй щось повинен. Допомогала я упродовж 7 років усім, чим могла. І матеріально, і справами. Мама засмучується, плаче

Мені 63 роки, але й досі доводиться працювати, бо на пенсію особливо не проживеш, он яйця по 90 гривень десяток. Дочка народила трьох дітей і весь світ їй щось повинен.

Допомогала я упродовж 7 років усім, чим могла. І матеріально, і справами. А тапер я стала поганою, бо у вихідні хочеться просто відпочити, зайнятися якимись особистими справами.

Тим більше, що живемо з 81-річною мамою в одному будинку. Їй теж необхідна моя турбота та увага. Але дочка вважає, що я маю всі вихідні і години після роботи перебуває у неї вдома і допомагати. А іноді просто немає сил!

ось і почалися у нас на цьму грунті постійні суперечки з донькою. Намагаюся пояснити, що я маю і своє життя, що я хочу відпочити, почитати і подивитися телевізор. Але у відповідь – повне нерозуміння та претензії. Мама моя сердиться, що дочка «сіла мені на шию».

Вона була суворою в дитинстві з нею, своєю єдиною онучкою, тепер Віка платить їй тією ж монетою, спілкується холодно.

Мама, звичайно, засмучується, плаче, а я не хочу нагадувати їй про все. І так я кругом у всьому винна… Онукам мало уваги приділяю, подарунки дорогі перестала дарувати…

Мені останнім часом почало здаватисчя, що десь я в цьому житті зробила щось не вірно, не вірно саме по відношенню до себе.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page