fbpx
життєві історії
Мені 68 років, ми з Катериною вже пенсіонери. Дружина відмовляється працювати, грошей взагалі не вистачає. Допоможіть порадою, не знаю, що робити, а ще утримуємо її батьків стареньких

Мені 68 років, ми з Катериною вже пенсіонери. Дружина відмовляється працювати, грошей взагалі не вистачає. Допоможіть порадою, не знаю, що робити, а ще утримуємо її батьків стареньких.

Ми з дружиною вже на пенсії, діти дорослі, живуть окремо. Дружина моя Катерина жінка досить бадьора і активна, могла б ще попрацювати — на пенсію не розгуляєшся.

Але Катя категорично проти, каже, що «наробилася у своєму житті, настав час відпочити». І якби вдома лежала на дивані, то ні – тижнями пропадає на дачі, ще й мене примушує. І таке вже друге літо!

Взимку теж не краще: вона у мене розсаду вирощує, вся квартира заставлена ​​– ні пройти, ні проїхати. Мені навіть здається, вона це спеціально робить для видимості, щоб усі від неї відстали. Кожна поїздка на дачу перетворюється на обов’язок.

Особисто я вважаю, що поки є сили, можна і підробити. Адже все, що вона намагається вирощувати, можна купити в магазині, не витрачаючи на це стільки зусиль. А на дачу можна їздити на вихідні, але щоби відпочити, а не копатися на городі. Д

іти теж зі мною згодні та вважають, що мама деградує і займажться нісенітницями. Коли працювала, стежила за собою, а зараз ходить з недоглянутими нігтями та нефарбованим волоссям.

Та й гроші зайві в сім’ї не завадили б — дітям і онукам допомогти, машина вже давно вимагає капремонту, плитку непогано б поміняти у ванній, до того ж, як я вже сказав, утримуємо стареньких батьків Катерини.

Я сам працюю, але зарплати на все не вистачає, а дружина допомогти відмовляється. Не розумію, що з нею сталося. Бувало, раніше і на двох роботах працювала, щоб копієчку додому принести. А тепер як пороблено, і слухати нічого не хоче.

Навіть прикро стає, адже я також на пенсії і міг би нічого не робити. Але в мене є відповідальність за сім’ю, а дружині виходить байдуже? Цікаво, чи можна змусити її вийти на роботу (живемо у Хмельницькому. тут є де працювати) та як знайти відповідні аргументи?

Буду дуже вдячний, якщо хтось поділиться слушною порадою.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.