fbpx

Мені було дуже важко і фізично і морально, я не очікувала, що дитина забере весь мій особистий час і простір. Тепер коли дитині вже 4 роки і такий час настав, я можу ночами не спати, постійно переживаю. У мене дуже гарні стосунки зі свекрухою, але нещодавно посперечалися і дуже сильно, бо вона багато приділяє часу собі, спорту, походенькам по салонам краси. Кругом зарплати по 3-5 тисяч гривень, хіба це гроші

До одруження ми з Микитою зустрічалися 8 років, було все добре, потім побралися, але мирного щасливого життя не вийшло, між нами постійно виникали суперечки й непорозуміння.

Я народила нашого первістка, і спочатку мені було дуже важко і фізично і морально, я не очікувала, що дитина забере весь мій особистий час і простір. Тепер коли дитині вже 4 роки і такий час настав, я можу ночами не спати, постійно переживаю.

У мене дуже гарні стосунки зі свекрухою, але нещодавно посперечалися і дуже сильно, бо вона багато приділяє часу собі, спорту, походенькам по салонам краси.

Чоловік мені все казав не втручатися, але я просто не розумію, як так можна, особливо зараз? Як кафе й розваги, косметологи, коли в країні таке? Краще б волонтерила десь чи мені допомагала з дитиною.

Микита багато разів говорив про розлучення. Він зараз  працює в Києві. а ми в райцентрі, а у мене страх, що він там знайде когось іншого. У мене ж більше нікого немає! Батьки в селі на Чернігівщині, я не хочу туди повертатися. У мене нвіть друзів нема, якось я весь з дитиною, ніколи подруг заводити.

Не знаю, як покращити своє життя. хочеться поїхати дуже з диною за кордон, побачити інший світ. Але чоловік і свекруха не пускають, кажуть у нас на Черкащині спокійно і нічого тинятися по чужині. На роботу теж вийти не вдається, бо кругом зарплати по 3-5 тисяч гривень, хіба це гроші?

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page