fbpx

Мені ніколи не робили таких дорогих подарунків. Я навіть не наважилася запитати ціну, але з цього моменту наші стосунки перейшли на новий рівень. Десь два тижні все було добре, Марк часто приїжджав до мене, але за весь час я ніколи не бачила його оселі. Чоловік завжди казав, що в нього просто зараз триває будівництво і скоро все буде готово. Після цієї розмови минуло три дні і Марк раптово обірвав зі мною зв’язок. Біля трьох тижнів я не знаходила собі місця, але ось нарешті сьогодні чоловік зі мною зв’язався

Після першого шлюбу я точно для себе зрозуміла, що з жадібними чоловіками мені не по дорозі. Мій колишній Микола контролював всі мої витрати, рідко робив подарунки, а в якийсь момент вирішив, що краще мені не працювати, а займатися домом.

Тоді я працювала в компанії, де мала довгий робочий день, і хоч я любила роботу, та не могла після неї повноцінно займатися домашніми справами.

Під впливом Микола я покинула роботу, але не змогла й місяця сидіти дома. Я розійшлася з чоловіком і з радістю повернулася в компанію.

За декілька років після того я почала зустрічатися з одним щедрим чоловіком на ім’я Марк.

На початку відносин я не помітила нічого дивного, окрім того що майже за два місяці зустрічань чоловік змінив лише два костюми.

Марк кілька місяців доглядав за мною, між нами нічого не було, тільки зустрічі на каві, прогулянки. Потім почалися шикарні букети квітів. Ой, ви б бачили обличчя моїх подруг, коли чоловік дарував мені букет із 101 троянди.

А на мій день народження Марк зробив просто неймовірний подарунок. Це був дорогий золотий комплект, який складався із кулона, сережок та перстня.

Золото разом з діамантами, а в середині прекрасний голубий сапфір. Мені ніколи не робили таких дорогих подарунків. Я навіть не наважилася запитати ціну, але з цього моменту наші стосунки перейшли на новий рівень.

Ще десь два тижні все було добре, Марк часто приїжджав до мене. Іноді залишався, але за весь час я ніколи не бачила його оселі. Чоловік завжди казав, що в нього просто зараз триває будівництво і скоро все буде готово.

Після цієї розмови минуло три дні і Марк раптово обірвав зі мною зв’язок. Біля трьох тижнів я не знаходила собі місця, але ось нарешті сьогодні чоловік зі мною зв’язався.

Виявилося, що Марк ніякий не Марк, а звичайний робітник Степан, і що він витрачав на мене гроші взяті в кредит, а тепер ці люди дзвонять йому… Витратив на мене Степан десь 200 тисяч.

Чоловік слізно просив мене тепер йому допомогти віддавати ці гроші, каже, що якщо я не допоможу то він не знає, що буде робити, бо сам ніколи це не витягне. Шкода, що я взагалі з ним зв’язалася.

У що він намагається втягнути мене? Я ж його не змушувала мені робити такі подарунки. Грошей у мене немає зовсім йому допомогти. Та чи маю я це робити?

Що порадите? Як мені з цього виплутатися, і що робити?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page