fbpx
життєві історії
– Мені сестра сьогодні дзвонила, – ділиться новиною з чоловіком тридцятирічна Ірина, – сказала в гості приїдуть з дітьми – у справах і місто подивитися, тільки як вони у нас на одному ліжку помістяться всім сімейством?

– Мені сестра сьогодні дзвонила, – ділиться новиною з чоловіком тридцятирічна Ірина, – сказала в гості приїдуть з дітьми – у справах і місто подивитися, тільки як вони у нас на одному ліжку помістяться всім сімейством?

– А надовго вони приїдуть? На тиждень?! – чоловік Ірини явно був не в захваті від цієї новини.

Ірина живе з чоловіком в невеликій однокімнатній квартирці на околиці столиці. На перший внесок іпотеки шкребли вони більше року і коли в’їхали, нехай і в кредитну, зате майже в свої повноцінні тридцять п’ять квадратних метрів радості молодої сім’ї не було меж:

«Нарешті не знімаємо! Плата така ж, зате ніхто не вижене і меблі став як хочеш!».

На покупку меблів пішло у них чимало часу, хоча і купувати те в таку невелику квартиру не особливо багато всього потрібно: в кімнаті поставили велике ліжко, а на кухні було вирішено поставити розкладний диван:

«Хіба мало що, гості приїдуть…». І ось, як з’ясувалося, гості зібралися приїхати. Так в якій кількості – аж п’ять чоловік! Сестра з чоловіком і їх троє діток: два хлопчика-близнюка і молодша дочка».

Люди вони прості, з провінції, тому почувши по телефону слова Ірини: «Ми з чоловіком на кухні ляжемо, а ви тоді на ліжку в кімнаті… Ні, на підлозі там фізично не розвернутися… Доведеться на ліжку вп’ятьох… Думаю поміститеся =…» .

Готель вони знімати категорично відмовилися: «Навіщо в готель, Іра… Та не треба за нас платити… Є у нас гроші на готель … З Вами побачитися хочемо…». Так і заїхали вони на тиждень.

Виявилося, що приїхали вони ще й з котом, залишити його, бачте, не було в кого. І хоча у Ірини в квартирі жила собака, з котом вони порозумілися… Так і гуляли вони по місту з дітьми, а ввечері ж сідали на кухні за столом і спілкувалися, попиваючи чай.

Коли йшли спати на ліжко це треба було бачити – ледве вміщалися там вп’ятьох, а ще й котик встрибували іноді і лягав.

– А що за справи у вас тут ти говорила? – поцікавилася у сестри на третій день їх перебування Ірина.

– Так ми курей вирішили розводити, – незворушно відповіла її сестра, – ось чоловік у мене і загорівся бажанням – роликів надивився в інтернеті, – тут на фермі, виявляється, можна купити породистих. Хочемо взяти кілька і забрати з собою в село.

Чоловік Ірини зробив в той момент круглі очі, нічого не сказав, але подумав: «Ще й кури… Так тут буде цілий зоопарк…»

Купили вони трьох курей і півня. Привезли їх в коробках спеціальних, поставили в кутку кімнати і спати лягли. А на наступний день Ірина заходить до них у кімнату і бачить таку картину:

Лежить все їх сімейство з п’яти чоловік на ліжку… В ногах собака Ірини заснула, поруч з подушкою кіт примостився, а поруч з ліжком одна курка важливо ходить, наче вивчаючи обстановку. Цю курку вони ввечері діставали перевірити, коли приїхали і мабуть, коробку закрили нещільно.

Ірина побачила цю картину і мало не пирснула від сміху.

Покликала незадоволеного чоловіка, і коли той зайшов і придивився, що там відбувається, то спочатку хотів було знову прийняти похмурий вигляд, але прикинувши, що скоро «дорогі» гості поїдуть додому, а курка в той самий момент з розумним виглядом подивилася на нього, то і він не стримався і тихенько захихотів…

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page