fbpx

Мені скоро в пологовий потрібно збиратися, але замість того, щоб купити сину ліжечко, мій чоловік купив собі новий iPhone. А тиждень перед тим, якісь дуже дорогі навушники, хоча дуже схожі вже валяються дома. Я не знаю, як достукатися до Романа. Його аргументи мене дивують. З кожним днем я все більше і більше розумію, що вийшовши за нього заміж, я зробила велику помилку

Ми з Романом одружилися два роки тому. Я не була в нього особливо закохана, але мені було за тридцять, і всі родичі почали мене підганяти. Батьки постійно запитували, коли я нарешті подарую їм онука.

У цей момент я і познайомилася з Романом. Він був досить гарний, мав пристойну роботу, тому я подумала, чому б не спробувати. І це була хороша ідея. Через рік ми відгуляли весілля, і я повинна сказати, що Роман дуже хороший у багатьох речах. По дому допомагає, готує і ні за що не виправдовується.

Тим не менш, наші майже ідеальні стосунки мають один недолік – управління грошима Романа. Він зовсім не вміє цього робити. Він купує все, що збреде йому в голову. І навіть не замислюється, чи потрібно йому це. Він справді нестерпний у цьому.

Але хоча я довгий час закривала на це очі, то останнім часом я здаюся в цьому плані.

Тиждень тому він придумав ще одну непотрібну річ, купив навушники. При цьому схожі він купив менше місяця тому. Я не розуміла, навіщо йому ще одні. Потім вийшов новий iPhone, і він швиденько вирішив обновитися, хоча і попередній ще в дуже гарному стані.

Я справді незадоволена цим. Мені здається, що він поводиться дуже безвідповідально, тому що купує дуже дорогі речі, без яких цілком може обходитися.

Найгіршим у всій ситуації та його поведінці є те, що я чекаю дитину. Менш ніж за місяць має народитися син, і Роман не зміг купити йому навіть ліжечко.

І тому я так на нього розлютилася. Я не можу зрозуміти, як хтось може бути таким безвідповідальним і марнотратним. Я починаю шкодувати, що вийшла за нього заміж.

Я боюся, що коли наш хлопчик одного разу піде до школи, замість того, щоб купити йому портфель, Роман купить собі новий планшет.

Найгірше те, що Роман не бачить у цьому нічого поганого.

Читайте також: Того дня свекруха затарабанила в домофон, що не тільки Мія прокинулася, а й я підскочила. В квартирі вона пробула десь пів годинки: принесла свіжий суп і хліб, і повернулася додому. Коли незаплановані візити стали регулярністю, я попросила Любомира акуратно їй все пояснити. Але чоловік і з тим не впорався. Після моєї серйозної розмови, свекруха не з’являється і навіть не читає мої повідомлення. Сама напросилася

– Я ж заробляю достатньо грошей, можу собі дозволити, – сказав він мені, коли я розлютилася на нього.

Так, у нього на це достатньо грошей, але він повинен вже думати про сім’ю, а не про свої забаганки.

Що скажете з цього приводу? Такі люди змінюють свої звички?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page