fbpx

Мені “світить” бізнес, який буде залежати від моєї свекрухи Наталі Павлівні. І я не знаю, радіти мені, чи засмучуватися, а може взагалі відмовитися від цієї перспективної ідеї. У нас Марком у обох  другий шлюб, від перших шлюбів є діти. Ми одружені вже чотири роки, все було добре, мріяли про спільний будинок і йшли до цієї мети. На той момент ми жили в квартирі чоловіка, де він проживав і у першому шлюбі. І ось коли ми почали ми вибирати собі будинок, батьки з обох боків вирішили допомогти нам фінансово. Наталя Павлівна робила все так, щоб спільної покупки будинку у нас з Марком не сталося. І в цей же час вона купила чоловікові будинок під бізнес окремо. У той же час, подивившись на це все, мої батьки купили нам будинок

Мені “світить” бізнес, який буде залежати від моєї свекрухи Наталі Павлівні. І я не знаю, радіти мені, чи засмучуватися, а може взагалі відмовитися від цієї перспективної ідеї.

У нас Марком у обох  другий шлюб, від перших шлюбів є діти. Ми одружені вже чотири роки, все було добре, мріяли про спільний будинок і йшли до цієї мети. На той момент ми жили в квартирі чоловіка, де він проживав і у першому шлюбі. І ось коли ми почали ми вибирати собі будинок, батьки з обох боків вирішили допомогти нам фінансово.

і щоразу, як доходило до покупки, моя свекруха вмикала задню: мовляв немає грошей зараз. Наталя Павлівна робила все так, щоб спільної покупки будинку у нас з Марком не сталося. І в цей же час вона купила чоловікові будинок під бізнес окремо, оформила все на себе.

Це мене, звісно, насторожило і збентежило. Я почала помічати, що вона страхує чоловіка від мене, адже в наш спільний будинок ми планували вкласти гроші від продажу квартири чоловіка, і тут вона запропонувала дати в борг гроші до продажу квартири.

У той же час, подивившись на це все, мої батьки купили нам будинок, в таємниці від свекрухи. Бо якщо вона знала, що ми знайшли будинок, вона його теж їхала дивилася і після її візитів нам відмовлялися продавати будинок. І ось в таємниці, але ми його купили все ж.

Я попросила батьків оформити нерухомість на себе, вони так і зробили. Ми робили ремонт, переїхали, жили мирно, втілювали свої мрії. У якийсь момент ми сповістили свекруху, що вже живемо в новому будинку.

Наталі Павлівні це наче і сподобалося, але раптом чоловік дуже змінився, запитав, що йому буде при розлученні з цього будинку.

Свекруха раптово почала запрошувати до себе в гості колишню невістку, чоловікові постійно говорить, що я йому не сім’я, що думати потрібно про дітей від першого шлюбу.

Будинок, який купила вона під бізнес, вона хоче оформити на сина Марка від першого шлюбу, але ж ми теж плануємо спільну дитину.

Та мені здається, що наша родина дуже хитається останнім часом. Свекруха робить чоловіка залежним від неї, налаштовує Марка проти мене. І я не знаю як бути, як будувати і планувати майбутнє, якщо наш бізнес залежатиме він свекрухи? Радіти мені, чи засмучуватися, а може взагалі відмовитися від цієї перспективної ідеї.

Буду вдячна за думки й поради!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page