fbpx
життєві історії
Мені ця ідея не подобається. Просто, не хочеться бути схожою на його сільську родину. Їм, може, і здається, що це круто, якщо твою дитину звуть, як голлівудську зірку. Тому що більше особливо людям виділитися і похвалитися нічим. Але я вважаю це несмаком

Чи варто називати доньку незвичайним ім’ям?

Мій чоловік родом з села, у них там часто зустрічаються різні незвичайні імена. Зате просто Марічку або Настю, наприклад, там не зустрінеш, це екзотика. У родині чоловіка незвичайне ім’я у дочки сестри і у дочки брата. Чоловік хоче і нашу дочку назвати незвичайним ім’ям, прості імена не викликають у нього захоплення.

Мені ця ідея не подобається. По-перше, не хочеться бути схожою на його сільську родину. Їм, може, і здається, що це круто, якщо твою дитину звуть, як голлівудську зірку. Тому що більше особливо людям виділитися і похвалитися нічим. Але я вважаю це несмаком.

По-друге, дитина може піддаватися глузуванням в школі через дивне ім’я. Так, зараз пішла мода на незвичайні імена. Але мій чоловік вибирає такі рідкісні, що вони виділяються навіть серед модних незвичайних імен.

Пропоную чоловікові на вибір кілька звичайних імен (мені самій вони так собі, але хоч вухо не ріжуть, причепитися ні до чого), але чоловікові вони не подобаються.

Як краще вчинити: дозволити чоловікові дати доньці незвичайне ім’я, яке подобається йому, або наполягати на простому звичайному імені? Може, чоловік буде сильніше любити дочку, якщо сам її назве? І, раптом, сама дочка виросте з образою на мене, що я не дозволила батькові дати їй незвичайне ім’я?

Дуже важлива ваша думка. Як вчинити правильно? Порадьте?

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – life.pravda

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook