fbpx
життєві історії
Мені у цій ситуації дуже шкода Марію Михайлівну. Вона тихенько мовчить в своїй же квартирі. Її Дмитро ще зовсім молодий – дев’ятнадцять стукнуло, а він вже невістку в дім привів. Я думаю, це сама Олена йому голову закрутила, є ж на чому нажитися – квартира. І ось почалась в них суперечка через кухонне знаряддя і не тільки. Живуть молоді в прохідній кімнаті. Що ця Олена тільки не придумує. Попала б вона на когось іншого, давно б з манатками виставили за двері

Мені у цій ситуації дуже шкода Марію Михайлівну. Вона тихенько мовчить в своїй же квартирі. Її Дмитро ще зовсім молодий – дев’ятнадцять стукнуло, а він вже невістку в дім привів. Я думаю, це сама Олена йому голову закрутила, є ж на чому нажитися – квартира. І ось почалась в них суперечка через кухонне знаряддя і не тільки. Живуть молоді в прохідній кімнаті. Що ця Олена тільки не придумує. Попала б вона на когось іншого, давно б з манатками виставили за двері.

Зустрілися в кафе з однокурсницями, про дівоче поговорити. Олена аж світиться, посмішка до вух. Похвалилася причиною свого щастя:

– Плитку купила, електричну, з двома конфорками. Тепер буду в нашій кімнаті їжу готувати. На кухню більше ні ногою! Нехай вона сама там прибирає!

Ми з дівчатами переглянулися – почалася чергова частина турецького серіалу.

Олена переїхала до Діми три місяці тому. Він її покликав, гордо повідомивши про цілу кімнату у власності.

Сюрпризом став той факт, що кімната – прохідна, а в єдиній ізольованій живе мама Дмитра, яка поповненню в родині не дуже зраділа. Але Олену не збентежило зовсім нічого.

Спочатку Олена шукала спосіб збереження їх з Дмитром особистого простору ночами. Вона скаржилася, що Марія Михайлівна має нахабство шастати вночі на кухню водички попити через їх територію. Ви уявляєте? У власному будинку за водичкою прогулятися – нахабство?

Олена на повному серйозі запропонувала Дмитру купити для матінки кулер і пластикове відро з сидінням. Хто знає, чим він думав, але подарунки його мати не оцінила і користуватися відмовилася.

Потім Олена подумала: навіщо самотній жінці ізольована кімната? У них з Дмитром сім’я, їм потрібніший простір, закритий від шастання сторонніх!

Мінятися кімнатами Марія Михайлівна відмовилася, за що і поплатился, різного роду наговореннями.

Потім Олені здалося, що з їх сковороди пропала котлета. Так в прохідній кімнаті з’явився старий “новий” холодильник. Дісталася обновка з оголошення на сайті “віддам даром” абсолютно безкоштовно, вони витратилися тільки на доставку.

Тепер ось плитка індивідуальна… Далі що буде? Душова кабінка і біде в кутку кімнати за шторкою?

Умивальник з відром, щоб посуд мити, не відходячи від каси? Може, з балкона вони будуть спускати мотузяну драбину, щоб в передпокої не топтати?

Найбільше розчулює реакція цієї Марії Михайлівни: по словам Олени, вона мовчить, не виганяє синочка і його пасію.

За словами однокурсниці – тому що ненормальна. А ми з дівчатами думаємо, що вона просто чекає завершення цієї тривалої циркової вистави.

Пояснювати Олені, що вона не права по всіх статтях, заняття безглузде. В її очах все вірно: прийшла на територію чоловіка, бореться за відокремлення побуту, заважає свекрусі лізти в їх особисте життя.

І взагалі, непогано було б квартиру розміняти і почати жити окремо. Але це ще тільки в планах у Олени.

І не бентежить ж, що Дмитру всього дев’ятнадцять років. Що вона в нього перша дівчина в житті. Хлопець очманів від небаченого щастя, ось і намагається догодити на всі лади.

Ми всі чекаємо, коли у нього очі відкриються. Чекаємо моменту, коли Олена прийде на зустріч вся в сльозах, з хусточкою в руках і скаже: “Він мене кинув!” Не те щоб ми погані знайомі. Ні. Просто Марію Михайлівну дуже шкода.

А що ви на це скажете?

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page