fbpx
життєві історії
Мені відразу вона не сподобалася, але гортаю фотки на сторінці цієї його однокласниці далі. І ось через п’ять фотографій я бачу її на фото, яке зроблено… в ванні в нашій квартирі! Це було щось. Спочатку сум’яття, потім я пішла в ванну подивитися, може бути це у мене вже щось з головою

Все почалося ще три місяці тому. Чоловік ніколи не сидів в соціальних мережах, а ось вирішив чомусь зареєструватися у Фейсбуці. Відразу когось додав в друзі. Я цих людей не знаю, бо ми познайомилися тільки після університету, вже коли працювали в одній фірмі.

Так ось, через кілька днів після реєстрації домовився він погуляти нібито зі своїми ще шкільними друзями.

Не знаю, як вони всі зібралися в Києві, хоча він родом з Дніпра. Ну добре, сказав, що підуть трохи погуляти в бар, буде вісім чоловік. Прийшов в той день не сильно пізно, близько першої години ночі, спиртним не пахло.

Через кілька днів один з новоявлених друзів позначив його на фотографії, де було всього три чоловіка і одна дівчина. Я відразу запитала – хто це. Він відповів, що колишня однокласниця, вона пішла після дев’ятого класу. Більше нічого говорити не став, сказав, що зовсім її не пам’ятає. Я цю ситуацію відпустила, навіть зовсім не замислювалася. Та, втім, і думати тут нема чого було – просто звичайна зустріч однокласників, нічого надприродного.

І ось два дні тому вирішила я подивитися його друзів на цьому сайті. Друзів у нього небагато, я їх усіх знаю, за винятком тих, що зі школи.

Абсолютно випадково побачила я знову цю дівчину в нього у друзях і дай, думаю, подивлюмя, як склалося життя у людини. Її складно не помітити – яскрава брюнетка, волосся довге, напевно навіть нарощене. Але не в цьому справа. Заходжу я до неї на сторінку, а там всі фото, скажу прямо, не такого виду, як личить нормальній дівчині. Багато є в ліжку, в одній білизні. Мені відразу вона не сподобалася, але гортаю далі. І ось через п’ять фотографій я бачу її в одному ліфчику, а фото зроблено в ванні в нашій квартирі! Це було щось. Спочатку сум’яття, потім я пішла в ванну подивитися, може бути це у мене вже щось з головою.

Але ні, все правильно, навіть висить мій улюблений жовтий рушник на тому ж місці, де я його зазвичай вішаю. Мене трясло приблизно години чотири, чоловік якраз був в цей час в гостях у батьків, тому нічого не бачив.

Потім я трохи прийшла до тями і почала думати, що ж це може означати. Чоловік, звичайно, раніше любив випити і часто гуляв, але ось уже рік, як одружені, і ніяких приводів для ревнощів не давав. Коли це все могло статися, я абсолютно не розумію. Я часто бувають удома, зміни у мене вечірні, а фото ніби як зроблено вдень.

Але бували, звичайно, випадки, коли я йшла на день кудись, а він залишався сам вдома.

Що робити, абсолютно не розумію. Запитати у чоловіка прямо не можу, бо між нами була домовленість після певного інциденту, щоб я менше лізла в його особисте життя. Але залишити все просто так не можу, це цілком може бути зрадою. Підкажіть, що робити в такій ситуації? Адже я хочу дітей від цієї людини, хочу міцну родину.

Як реагувати, поки що не знаю…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook