fbpx

Мені виповнилося 27 років і батьківська турбота так мене втомила, що я остаточно зрозуміла: треба терміново обзаводитися власним житлом. Бабусь, які могли б залишити мені у спадок квартиру, на жаль, немає, а отже, треба самій. В’їхала я і почала жити. Ейфорія тривала приблизно місяць. І тоді подруга запропонувала взяти квартиранта, щоби швидше виплатити кредит

Мені виповнилося 27 років і батьківська турбота так мене втомила, що я остаточно зрозуміла: треба терміново обзаводитися власним житлом.

Бабусь, які могли б залишити мені у спадок квартиру, на жаль, немає, а отже, треба самій купувати. Як може купити квартиру менеджер середньої ланки із середньою зарплатою? Лише у кредит.

Батьки були проти того, що я житиму окремо, а про те, щоб влізти у фінансову епопею, навіть чути не хотіли. Але я сказала, що якщо й надалі з ними, я так ніколи заміж не вийду. Аргумент спрацював і батьки погодилися, давши ще трохи грошей.

Спершу я планувала купити однокімнатну квартиру, а потім подумала і вирішила замахнутися на «двушку»: різниця в ціні не надто велика, зате, якщо особисте життя справді складеться, з другої кімнати можна зробити дитячу.

Мені пощастило! Знайшла чудову, хоч і невелику по метражі, квартирку в старому зеленому районі. Господарі виїжджали до іншого міста і продали її разом із меблями. Ремонт цілком свіжий, хороша сантехніка, два чарівні балкончики.

В’їхала я і почала жити. Ейфорія тривала приблизно місяць. А потім я виявила, що на мізерні крихти, що залишаються від зарплати після оплати кредиту, вижити неможливо. Тобто можливо, але дуже важко. На найнагальніші потреби сяк-так вистачало, але нічого більше, навіть косметики нормальної, я собі дозволити не могла.

І тоді подруга запропонувала взяти квартиранта, щоби швидше виплатити кредит.

Я не могла уявити, що зі мною житиме чужа людина, користуватиметься моєю ванною та кухнею. Але вона відповіла, що її брату після розлучення нема де жити, а він тихий і скромний, з ранку до вечора на роботі. Платити буде справно, бо непогано заробляє.

Тут би мені подумати, чому ж він із таким заробітком не винайме окрему квартиру, але подруга не переставала перераховувати переваги такого кроку. І я зрештою погодилась.

Рома сподобався мені з першого погляду і став ідеальним квартирантом. Я майже не помічала його присутності в оселі, навіть обідав він у кафе. Але через місяць Роман сказав, що їде від мене, бо знайшов інше житло. Я зрозуміла, що цього не переживу. Щось казала йому, що мені шкода, що тепер знову буду сама.

Увечері я сиділа та плакала. Мій квартирант уранці пішов із речами. І раптом – дзвінок у двері, я вирішила, що це подруга, але на порозі стояв мій квартирант із тортом та квітами!

І тут мені розкрили всю інтригу. Виявилося, що він побачив мене з подругою на спільному фото, я йому сподобалася, і вони вигадали такий оригінальний спосіб знайомства. Подруга знала, що мені потрібні гроші.

Зараз ми з Ромою розписані, вже робимо ремонт у новій великій квартирі та сперечаємося, як обставити дитячу, адже мій животик круглішає. Всім добра й миру!

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page