fbpx
життєві історії
Мені вже 35 років, а чоловікові Саші 41. Як же я хотіла вже скоріше стати мамою! Але через два місяці після нашого скромного весілля Сашко сказав, що дітей вже не хоче, що ми обоє застарі для батьківства. Я плакала цілий той день

Мені вже 35 років, а чоловікові Саші 41. Як же я хотіла вже скоріше стати мамою!

Але через два місяці після нашого скромного весілля Сашко сказав, що дітей вже не хоче, що ми обоє застарі для батьківства. Я плакала цілий той день.

Я заміжня не була, може, тому так швидко і прийняла Сашкову пропозицію. Коли чоловік заявив, що не хоче дітей, я всіляко намагалася переконати Сашка, але він чути нічого не хоче. Особливо мене образило, засмутило, що він назвав мене старою для народження дитинки, сказав, що у таких матерів ризики народити нездорове малятко підвищуються.

Я так зрозуміла, що чоловік хоче жити для себе, надивившись на свого брата, у якого 5 дітей і який живе тільки для того, щоб заробити копійку. Ось він і уникнув відповідальності, а зараз хоче, щоб я йому створювала комфорт, у якому дітям немає місця. А я так хочу дитинку, якби ви знали!

Мої батьки наполягають на розлученні. Але розлучатися і шукати іншого чоловіка у такому віці пізно, та погодитись на бездітний шлюб я теж не можу. хоч і люблю Сашка. Порадьте, що мені робити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!