fbpx
життєві історії
Мені вже 35 років, я незаміжня, і надії на зміни в особистому житті з кожним роком залишалося все менше. У мене вища економічна освіта, знаю англійську мову і маю дві сестри і племінників, на яких ідуть весь мій час і гроші – квартири, машини. Як тільки дізналися про це мої сестри, так одразу почали мене відмовляти розпочинати стосунки

Мені вже 35 років, я незаміжня, і надії на зміни в особистому житті з кожним роком залишалося все менше. У мене вища економічна освіта, знаю англійську мову, але тепер розумію, що заздрю своїм шкільним подругам, які замість навчання та кар’єри обрали сім’ю.

Я ж весь вільний час і гроші витрачаю на сім’ї своїх сестер, одна старша за мене, а інша молодша, обидві заміжні. Те, що я не маю своєї сім’ї, їх цілком влаштовувало, обом я допомогла з покупкою квартир і машин.

Конфлікт між нами виник, коли я сказала, що купуватиму й собі машину. Відразу посипалася купа порад: навіщо вона мені, куди я їздитиму, і що гроші можна витратити набагато розумніше, наприклад, на племінників.

Один із них цього року вступив до університету, і треба було платити за навчання. Молодша сестра постійно скаржиться, що немає грошей, але, незважаючи на це, нещодавно народила ще одну дитину.

Виходить, що мої гроші вже давно розплановані і найприкріше, що їх підтримує і мама.

Я намагалася їй пояснити, що у цих дітей є батьки і, зрештою, бабусі та дідусі, я і так достатньо їм допомогла, не вважаючи, що кожного разу дарую всім на дні народження дорогі подарунки. Але мама все рівно вважає, що сестрам більше потрібно, ніж мені.

Недавно на одній робочій зустрічі я познайомилася з чоловіком. Артем розлучений, але дітей немає. Як тільки дізналися про це мої сестри, так одразу почали мене відмовляти розпочинати стосунки.

Мовляв, як добре бути незаміжньою, бути вільною від побуту і чоловіка. Тим більше, що він уже був одружений, і чомусь дружина не захотіла з ним жити, значить, і для мене він не підходить.

Те, що він зробив мені пропозицію і в нас вже призначено скромне весілля, вони ще не знають, і як сказати, щоб не зіпсувати з ними взаємини остаточно, я не знаю.

Я багато зробила сестрам добра, давала гроші, брала з собою на відпочинок племінників, щоб вони могли самі відпочити, без дітей, і мені прикро, що найрідніші мені люди тільки використовують мене.

Я теж хочу мати свою сім’ю та своїх дітей, бути щасливою. Можливо, вони навіть праві, і в мене з ним нічого не вийде, але я не можу упустити свій шанс. Хочу хоча би спробувати сімейне життя з Артемом.

Але мама й сестри дуже мною не задоволені. як мені з ними помиритися? Можливо, запропонувати щомісячну грошову допомогу, посильну для мене, як гадаєте?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page