fbpx
життєві історії
Мені вже 38 років. Чоловіка і дітей поки що нема. І ось нарешті, коли тимчасово переїхала в Ужгород, я зустріла гідну людину, Ореста. Він молодший за мене на 10 років, зробив пропозицію, хоче діток. А вчора познайомив зі своїм рідним старшим братом Глібом. Тепер не знаю, як і бути, дуже ніяково

Мені вже 38 років, звуть Галина. Чоловіка і дітей поки що нема. Весь час я навчалася, потім створювала бізнес.,далі доглядала батьків – ніколи було приділяти час особистому життю, та й не траплялося такого чоловіка, який би знайшов дорогу до моєї душі.

І ось нарешті, коли тимчасово переїхала в Ужгород, я зустріла гідну людину, Ореста. Він молодший за мене на 10 років, зробив пропозицію, хоче діток. А вчора познайомив зі своїм рідним братом Глібом. Тепер не знаю. як і бути, дуже ніяково…

Коли мені виповнилось лише 16 років, відчула себе дорослою. Поїхала до тітки ув Ужгород, там познайомилася з хлопцем, звали його незвичайно і гарно – Гліб. Він був старший за мене. Перше кохання захопило мене з головою. Ну а потім. коли повернулася додому, зустрічалася до 20 років з різними молодими людьми, насолоджувалася молодістю.

У 20 років зупинилася і взялася за розум: навчання, кар’єра, покупка житла, подорожі по роботі. Пройшло кілька років.

Якось у Києві в одному з ресторанів знову зустріла Гліба. Розговорилися, сказав, що у нього солідний бізнес і він один з власників мережі ресторанів у Києві, тому часто буває с столиці.

Він був одружений, дружина чекала дитинку на той момент, але нас це тоді не зупинило. Так ми зустрічалися 2 роки, він купив мені більшу квартиру, машину. Мені було 29 років, але я не думала про сім’ю взагалі. З  розлучилися в 31 рік, я знову взялася за розум, занурилася в роботу. турботу про батьків, допомагала молодшій сестрі.

І ось все це, ми перенесли поки що роботу нашої фірми в Ужгород. Я переїжджаю, жити є де – у старенької самотньої тітки.

Зустрічаю Ореста, кохання з першого погляду. Почали зустрічатися. минуло кілька місяців. Вчора Орест повіз мене до себе,  познайомив мене зі своєю родиною.

Орест знайомить мене, каже: «Мама, тато, сестра і ось мій старший брат Гліб і його дружина Олеся».

Це був той самий Гліб, моє перше кохання. з яким пізніше ми були майже разом протягом двох років. Гліб лиш привітно усміхнувся, “познайомився” зі мною та представим свою дружину і двох дітей.

У мене земля пішла з-під ніг. Сіли за стіл, я весь вечір мовчала, вийшла надвір подихати. За мною вийшов Гліб, стоїть, мовчить і тільки посміхається. Хвилин 10 минуло, заговорив про Ореста і говорить, мовляв, нічого такого не сталося, Орест кохає тебе і будьте щасливі. І пішов у будинок.

Вийшов Орест, обійняв. У мене все всередині калатало. Що робити, сама винна він молодший за мене, піти і розлучитися з ним, сказати, що не люблю? Справа йде до весілля, я при надії. Як бути? Тепер я шкодую про все, що було в минулому. Як дозволити собі бути щасливою?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.