fbpx

Мені здавалося, що я буду такою щасливою до кінця життя! Але потім Іван пішов із роботи практично без причини. І з того часу все шукає себе, не працює. Так, підробітки має іноді, але майже всі зароблені гроші він не несе додому, а віддає своїй дорогій мамі. Кілька днів тому я попросила чоловіка сходити за продуктами. Він лише нещодавно отримав гроші за невеликий підробіток. Квартира моя, гроші заробляю я. Подруга мені сказала, що чоловіками зараз не смітять, навіть такими

Я вийшла заміж з великого кохання. Тоді мені здавалося, що я буду такою щасливою до кінця життя! Однак, все пішло не за планом. Ми із чоловіком у шлюбі вже 5 років. Перший рік все було гаразд. Але потім Іван пішов із роботи практично без причини. І з того часу все шукає себе, не працює.

Рік тому мені довелося передчасно вийти з декрету, бо дійшло до того, що не було за що купити продукти. Зараз працюю більше за норму, щоб принести більше грошей у сім’ю. Дитина росте, сину багато чого потрібно.

Так я і почала тягнути сім’ю, поки чоловік шукає себе. Я намагалася не наполягати, хотіла дати йому час поміркувати і визначитися. Але це якось затяглося.

У чоловіка бувають тимчасові підробітки, але тут є один нюанс. Майже всі зароблені гроші він не несе додому, а віддає своїй дорогій мамі.

Моїй свекрусі Антоніні Сергіївні лише 60 років, вона вже на пенсії. Правду кажучи, вона не виглядає як жінка, яка не може про себе подбати. Свекруха ще й незадоволена тим, що я залишила на чоловіка турботу про дітей. Каже, це не чоловіча справа.

Я досить довго терпіла це все. Адже вона його мати, що я можу зробити. Але кілька днів тому я попросила чоловіка сходити за продуктами. Він лише нещодавно отримав гроші за невеликий підробіток. А він сказав, щоб я дала йому грошей, бо у нього не має. Виявилося, що Ваня віддав мамі все, що заробив. Адже їй потрібно комуналку заплатити і поїсти щось! Їй, бачите, складно на одну пенсію.

І тут я не витримала, сказавши йому все, що про це думаю. Адже нашим дітям також треба їсти, а комуналка не сама себе оплачує. І все це за мій рахунок! Чоловік образився і пішов.

А ввечері мені зателефонувала свекруха і почала кричати: «Як ти можеш забороняти синові допомагати матері? У тебе совість взагалі є? Я вирішила не терпіти більше, висловивши їй все. Але вона заявила, що ми маємо все спільне.

Дуже зручно так міркувати, коли квартира моя, гроші заробляю я, а в її синочка тільки його неймовірний потенціал. Ще б пак, чому ж не сказати, що все спільне. Словом, Антоніна Сергіївна тепер зі мною не розмовляє. Але я не дуже засмутилася з цього приводу.

Цілу ніч після цього я не спала і довго думала. Я втомилася тягнути все на собі. Так більше не може тривати. Я думаю про всю сім’ю, про дітей, а чоловік думає лише про маму. В усіх бувають важкі часи, я розумію. Але його важкі часи тривають уже 4 роки. Мені здається, мій ліміт розуміння та терпіння вичерпаний.

Тому я дала Вані місяць на пошук нормальної роботи. Та хоч якоїсь, але постійної! Якщо він нічого не знайде, то нехай переїжджає до мами. Мені треба бачити, що він хоч трохи зацікавлений у нашій родині. Як ви гадаєте, я все правильно зробила? Бо одна подруга мені сказала, що чоловіками зараз не смітять, навіть такими.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page