Мені здається, мої очі як і завжди. Звичайні. Але всі друзі кажуть і пишуть про те, що вони сумні. Так, звісно, можна повернутись. І якби я не мала дітей, то можливо так би зробила.
Хоча ні, Англія оплачує мені два навчальні курси. Я вивчаю англійську і кодування безкоштовно. Але я підписала згоду, що у разі незавершення курсів я маю повернути ці кошти. Тож, у будь якому випадку, я б завершила навчання, а потім би вже думала що робити далі.
Діти тут щасливі. Їм подобається школа. Вони вчать мову з носіями. Від цього вже я щаслива. Вони перетоваришували з українськими дітьми і можуть себе розважити просто гуляючи в лісі.
Вони їздять на вєліках і дуже багато ходять. Я теж. Тут в школі їх також вчать готувати, майстрити, шити… Та багато інших різних штук, яких в Україні, нажаль, не вчать в школі.
Англія прекрасна країна. Всі місця мені вже не здаються страшними, бо я проходила ногами по них енну кількість разів.
Вже не дивує такі різношерстність рас, стилів одягу та погода. Англійська вже теж не страшна. Тут листя тільки починає змінювати колір.Ммабуть згодом навкруги буде все по осінньому красиво, як вдома… А поки тут все зелене.
До кінця листопада, або ще раніше, мені треба вирішити питання з житлом. Оскільки я не працюю, то оренда відпадає. Піду в місцеву мерію, буду бити у всі двері і просити допомогти з цим.
Можуть або знайти нову приймаючи родину, або поселити у тимчасове житло. Воно схоже на гуртожиток, та це не головне. Погано те, що воно може бути не прив’язане до тої місцевості, де розташовані школи синів.
Тобто, де є місця там і поселять. Мені то поки що не важливо де жити, бо я наразі не працюю, а от малих буде шкода в такому випадку.
Словом, розрулиться це питання, може й очі повеселішають.
Ганна Х.
Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.
Недавні записи
- Я як дізналася, що той, ніби як зять, перетягнув мою сусідку Марту і її дочку в своє “коло”, ледь зі стільця не впала. Це ж як таке може бути, вони ж хрещені в нашій церкві? В мене ще було бажання Марті очі відкрити на того Марка в перші дні знайомства з Анною, але думаю, чого буду пхатися в чужу сім’ю. Тепер про це дуже шкодую. Можна ж було їх від цього вберегти. А тепер, хто його знає, чим все закінчиться
- За гроші, які мама висилала з Польщі, ми поробили все що можна було. В нас не хата, а лялечка. Мама останній раз як приїжджала, то рідний дім не впізнала. Ми і бруківку постелили і дах замінили, всюди ремонти сучасні, а на вулиці працював ландшафтний дизайнер. І я і брат вже працюємо, тому кожного разу просимо маму залишитися в Україні і відпочити нарешті від тих заробіток. Але та ні в яку. Все їй щось бракує. Тепер проблему в брату вона найшла. Хоча це смішно
- Вчора нас з сім’єю вперше за три роки покликала до себе в гості сестра. Накрила стіл із різних закусок, а це і канапки з червоною рибою, різні сири і ковбаски. Чоловік шашлик приготував на мангалі. Я трохи поїла а потім питаю: “Олеся, а щось і гарячих страв буде?” На що у відповідь почула: “Все що на столі, більше нічого”. Додому я їхала сильно засмучена, адже так жити не можна. Моя сестра вже не молода дівчина, а елементарно навіть гостей приймати не вміє
- Каті було шістнадцять, як ми дізналися, що вона чекає дитину. Звісно, було важко сприйняти цей факт, але нічого вже не зміниш. Батько дитини Денис, така ж дитина, як і наша Катя. Він відразу ж дав зрозуміти, що батьківство не його тема. Я зв’язалася з його батьками, і на приємний подив вони пішли на контакт. Але все це було до пори до часу. Лише на останньому місяці ми дізналися їх справжнє лице
- Вчора моїй подрузі сімдесят років виповнилося. Я знала, що Марія трошки безпорадна, щодо готування, тому заздалегідь її попередила, що моїм подарунком для неї, буде гарно накритий стіл. Завдяки допомозі дочки, стіл ми накрили шикарний. Гостей було немало-небагато – 11 осіб. Гаряче Марія сама приготувала, і дуже смачне. Та здивувало мене інше. Її брати, ніби ніколи нічого в тому житті не їли. Додому я йшла сама не своя