fbpx
Україна
Мер Миколаєва втік з кабінету через балкон, сховавшись від поліцейських

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, якому сьогодні, 14 червня повинні були вручити протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, втік від поліції і журналістів через балкон.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Зокрема про це пише сайт НікВесті з посиланням на слова співробітників міськвиконкому з кабінету № 303.

Видання зазначає, що сьогодні вранці з Києва до Миколаєва прибула група з п’яти співробітників Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Однак в приймальні міського голови їм повідомили, що мер Олександр Сенкевич зможе з ними зустрітися тільки о 16-00.

Як стало відомо журналістам, щоб уникнути зустрічі з правоохоронцями, мер Миколаєва переліз через вікно зі свого кабінету на балкон лівого крила будівлі мерії, таким чином опинившись в кабінеті.

Де зараз знаходиться Департамент енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій. Після цього Олександр Сенкевич покинув будівлю Миколаївської міської ради.

Читайте також: У ЛЬВОВІ З ВІКНА ЛІКАРНІ ВИКИНYВCЯ ПАЦІЄНТ

Видання додає, що в цей же час біля лівого крила мерії був помічений автомобіль охорони голови облдержадміністрації Олексія Савченка.

За інформацією джерела НікВесті в Миколаївській облгосадмніістраціі, станом на 13:00 мер Миколаєва Олександр Сенкевич знаходиться в кабінеті голови ОДА Олексія Савченка.

Нагадаємо, раніше місцеві ЗМІ повідомили, що сьогодні вдень міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич замкнувся в кабінеті від поліцейських, які прийшли вручати йому протокол про корупцію.

Джерело.