fbpx
гороскоп
Меркурій “ретроградить” з 11 вересня по 3 жовтня: як це явище “відіб’ється” на українцях. Астролог Лілія Вікулова дала деякі застереження. Не всі знаки Зодіаку попадуть “під роздачу”, є й щасливчики!

Меркурій “ретроградить” з 11 вересня по 3 жовтня: як це явище “відіб’ється” на українцях. Астролог Лілія Вікулова дала деякі застереження. Не всі знаки Зодіаку попадуть “під роздачу”, є й щасливчики!

Ретроградний Меркурій негативно вплине не на всі знаки Зодіаку.

Астролог Лілія Вікулова повідомила, що в період з 11 вересня по 3 жовтня Меркурій буде “ретроградити”. Такий стан планети вплине на кілька знаків Зодіаку.

Будьте більш уважні до інформації, що надходить. Особливо перший тиждень заднього руху. Обіцяне в цей період, швидше за все, не буде виконано з різних причин, або буде відкладено, перероблено. Небажано приступати до оформлення документів. Найчастіше допускаються помилки в словах, цифрах, платежах.

“Мислення перебудовується на внутрішній світ. Йде перегляд розрахунку, вигод, логічних ланцюжків і коригування планів. Часто слова не надійні в такий час. Шахраї активізуються”, – написала Вікулова у своєму Telegram-каналі.

Чим дозволено займатися в ретроградний Меркурій

Проводити ревізію документів, піднімати архіви, повертатися до старих, відкладених справ, книг, щоденників.

Провести психологічну техніку “переперегляд” – коли ми згадуємо минуле і змінюємо його на свою користь. Подумки повертаємося в ситуацію минулого, яка була для нас болісною і силою уяви “переписуємо” сценарій на виграшний і приємний для себе. Добре попрацювати з психологом або звернутися до психотерапевта.

Сильніше звичайного працюють техніки гіпнозу і самогіпнозу, навіювань і змін мислення на більш позитивні.

Яким знакам Зодіаку чекати незвичних змін

За словами астролога, якщо ваш Асцендент в Рибах або Стрільці – вам не варто покладатися на партнера, не укладати угоди в цей період. Інші люди не надійні для вас в період ретроградного Меркурія, можуть підводити, обманювати, бути слабкими і сумніватися.

Якщо ваш Асцендент в Тельці або у Леві – будьте більш обачні з грошима. Не відкривайте нових рахунків, не робіть важливих, дорогих покупок, замовлень. Не позичайте і не попадіться в лапи шахраїв.

Якщо ваш Асцендент в Овні, Скорпіоні, Водолії або в Козерозі – не проводьте операції (крім термінових), медичних процедур, щеплень в цей період, ін’єкцій у косметолога.

Раки і Терези, пам’ятайте, у вас все вийде! Дійте сміливо з гордо піднятою головою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua