fbpx
гороскоп
Меркурій у Терезах 26 серпня. Яким знакам Зодіаку Всесвіт віщує неприємності: погане здоров’я, наклеп, суперечка. Словом – один негатив!

Меркурій у Терезах 26 серпня. Яким знакам Зодіаку Всесвіт віщує неприємності: погане здоров’я, наклеп, суперечка. Словом – один негатив!

26 серпня Меркурій перейде в Терези, а Марс буде в напрузі з Сонцем. Астроексперти повідомляють, що в цей день високий ризик конфліктів, трaвм і неприємностей.

Козеріг

Фахівці закликають Козерогів бути в цей день обережними. Цей знак в небезпеці не тільки в плані якихось суперечок, але і в питанні здоров’я. Можна отримати якусь трaвму. Швидше за все – побутову. Саме тому будьте обережні з “гострими предметами” і відмовтеся від важкої ризикованої роботи по дому (не лізьте на дах, не забивайте цвяхи, не працюйте з технікою, яка може вас поранити).

Лев

26 серпня зірки пророкують Левам конфлікт. Це може бути як словесна перепалка, так і ціла “буря”. Швидше за все, з’ясовувати стосунки Леви будуть з батьками або з дітьми.

Астрологи радять не приймати в цей день поспішних рішень, не рубати з плеча і добре думати, перш ніж щось сказати. Є ризик наговорити близькій людині багато неприємного, за що потім доведеться довго вибачатися.

Риби

З’єднання Меркурія і Терезів несе за собою заворушення і в житті Риб. У цей день їх можуть звинуватити в чомусь.

Терези

Терези будуть дуже напружені. Можливі конфлікти з керівництвом. Якщо не контролювати свої емоції і висловлювання, вони можуть навіть звільнитися з роботи зі скандалом.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua