fbpx
життєві історії
Мій Антон одразу ж помітив в Оксані негатив, а я таки повелася. – Ти щоб її до нас додому більше не водила. Пийте каву на нейтральній території. – Я так і зробила. Наступна наша зустріч була знову з чоловіками, але в місцевому парку. Ми сиділа на літній терасі, і попивали ароматний напій. І тут Оксана видає. – Ой, якби ж ви знали, який в нашому офісі красунчик працює. Всі дівчата за ним сохнуть. Худнуть і гардероб міняють. – І тут я зловила на собі здивований погляд Антона

Мій Антон одразу ж помітив в Оксані негатив, а я таки повелася. – Ти щоб її до нас додому більше не водила. Пийте каву на нейтральній території. – Я так і зробила. Наступна наша зустріч була знову з чоловіками, але в місцевому парку. Ми сиділа на літній терасі, і попивали ароматний напій. І тут Оксана видає. – Ой, якби ж ви знали, який в нашому офісі красунчик працює. Всі дівчата за ним сохнуть. Худнуть і гардероб міняють. – І тут я зловила на собі здивований погляд Антона.

Антон у мене ніколи не був ревнивим, та й приводу я не подаю. Тому все було у нас добре. Та останнім часом я трохи погладшала, і не чекаючи поки чоловік щось мені скаже, вирішила зайнятись собою. Поки Антон вигулює собаку, я позбавляюсь, завдяки бігу, лишніх кілограмів.

Чоловік спочатку сумнівався, що мене надовго вистачить, але вже минуло більше двох місяців і я, бачачи результат, не кидаю пробіжки. Та й звикла я вже до цього.

Є у мене і подруга, з якою працюємо разом вже більше 9-ти років. Обговорюємо з Оксаною всі сімейні справи, і її, і мої, ось я і розповіла, що бігаю вранці, і вже схудла на 7 кілограмів. Правда, не одними пробіжками справа обмежується, я ще привчила себе не їсти після шостої години вечора.

Зате можу носити свої модні спідниці. Я навіть подумати не могла, що Оксана мені позаздрить, тим більше що у неї майже ідеальна фігура і бігати їй не потрібно. Але ось вона несподівано запросила нас в гості в вихідний день.

Ми з Антоном були у них всього один раз, і чоловікові це не сподобалося, він сказав, щоб я спілкувалася з нею на роботі, а для будинку у нас є спільні друзі. Я трохи образилася, але не стала перечити. Адже чоловік теж нікого зі своєї роботи до нас не запрошував.

Пам’ятаючи це, я, щоб не образити подругу, запропонувала просто зустрітися в парку, а потім посидіти в кафе. Оксана погодилася. Теж прийшла з чоловіком і вже за столиком в кафе вона як би ненароком сказала: “після того, як у нас на роботі з’явився новий співробітник, цей красунчик, всі дівчата ніби з розуму посходили, кинулися худнути і змінювати гардероб, ось і ти туди ж”, з єхидною усмішкою сказала та.

Я здивувалася, так як цей хлопець був молодший нас років на 10-12, та й прийшов він тижнів зо два тому. Мені стало дуже неприємно, я побачила, як посміхнувся її чоловік, а мій з подивом глянув на мене. Я зрозуміла, що подруги у мене більше немає.

Навіть не хочу розповідати, яка ж неприємна розмова чекала на мене дома. Я доводила Антону, що хочу виглядати привабливо в першу чергу для нього і для себе, що цей хлопець не тільки мені, але й іншим співробітницям зовсім не цікавий. Хлопець, як хлопець, у нас таких пів офісу. Пробіжки для мене втратили будь-яку привабливість, хоча я як і раніше бігаю вранці.

Ось тепер так собі думаю, для чого їй все це було. Ніби й щаслива жінка, а такі капості любить.

Ніби й не хочу тримати на неї зла, але не виходить. Капосна жінка таки моя Оксана виявилася.

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page