fbpx

Мій чоловік Дмитро дуже вправний столяр. Тому він вирішив створити невелику компанію. Я привітала його ідею і повністю її підтримала. Але це було лише до того часу, поки я не дізналася, що він взяв бухгалтером свою колишню дружину Ірину

Мій чоловік Дмитро дуже вправний столяр. Тому він вирішив створити невелику компанію. Я привітала його ідею і повністю її підтримала. Але це було лише до того часу, поки я не дізналася, що він взяв бухгалтером свою колишню дружину Ірину.

Ми з Дмитром одружені п’ять років. Це не перший шлюб ні для мене, ні для нього. Ми закохалися, коли він ще був одружений. Можна сказати, що я причетна до розпаду його шлюбу. Колишня дружина Дмитра Ірина не дуже добре сприйняла розлучення і дуже довго намагалася, щоб він повернувся до неї.

Вона ледь змирилася з втратою, коли ми відгуляли скромне весілля. У них є спільний син Максим. Вони сприймають мене як того, хто розбив сім’ю і забрав їхнього тата. Я нічого не кажу в свій захист, оскільки, можливо, вони й праві.

Цей ажіотаж тривав близько двох років, потім настало затишшя. Максим також заспокоївся і намагався бути на зв’язку з батьком. Усе йшло менш більш добре, і ми з Дмитром жили щасливо. Але він загорівся свою ідею зайнятися бізнесом. Він дуже вправний столяр, його знають не лише в нашій області. Без роботи він не залишається.

Я підтримувала його з самого початку. Я навіть запропонувала пройти курси бухгалтерів і допомогти йому. Але він відмовився, сказавши, що впорається сам. Бізнес пішов досить швидко. Пропозиції надходили, і я пишалася своїм чоловіком. Йому подобається робота, він нею “горить”. І завдяки їй він пристойно заробляє.

Проблема в іншому. Після пів року возні з документами він звернувся до Ірини, колишньої дружини, щоб та допомогла йому по бухгалтерії. Він згадав про це лише вдома, під час суботнього обіду. Коли він сказав мені, що Ірина працює на нього вже місяць, це мене дуже запалило.

– Ну хіба це нормально, шо у твоїй компанії працює колишня дружина?

Дмитро, наче зрозумівши, про що я говорю, одразу мене заспокоїв.

– Не шукай у цьому нічого поганого, гаразд? Це просто трудові відносини, не більше. – сказав Дмитро, і це мало мене заспокоїти.

Звичайно, цього не сталося. Я була свідком кількох їхніх дзвінків. Дмитро надзвичайно добрий і доброзичливий до неї. Я б сказала, що він поводиться конфіденційно. Бувало навіть, що вони ходили разом на обід, який Дмитро називав суто діловим.

Мені це зовсім неприємно. Коли я запропонувала йому допомогти, він цього не захотів. А потім тягнеться до колишньої дружини? Я також здивована, що вона на це погодилася. Питання в тому, чому саме? Можливо, вона відчула нагоду знову привернути до себе Дмитра. Вони бачать один одного кожен день. Я б сказала більше, ніж зі мною. І це почало мене страшенно турбувати.

Що, якщо між ними знову проскочить іскра? Можливо, Дмитро скаже собі, яку помилку зробив, і захоче до Ірини повернутися. Напевно, я б цього не пережила. Хоча Дмитро постійно запевняє мене, що це нічого страшного, я не впевнена. Вони прожили разом довше, ніж ми двоє. І це працює проти мене…

Що скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page