fbpx

Мій чоловік дуже ощадливий, а виявився мільйонером. Вирішила я сама сплатити за комуналку, хоча чоловік сказав, що все сам сплатить, коли повернеться додому. Я ж вирішила не чекати. Зайшла в його обліковий запис і просто ахнула. Ми відпочатку наших стосунків жили у стані постійного фінансового браку. Заощаджували на всьому

Мій чоловік дуже ощадливий, а виявився мільйонером. Ось як я про все дізналася.

Мій чоловік зараз перебуває у відрдженні в іншому місті. Вирішила я сама сплатити за комуналку, хоча чоловік сказав, що все сам сплатить, коли повернеться додому. Я ж вирішила не чекати. Зайшла в його обліковий запис і просто ахнула.

Виявилося, що Артем має депозитний рахунок, на якому сума у 2 000 000 гривень! Думаю, це багато що пояснює. Тепер зрозуміло, чому він не хотів, щоб я оплачувала комунальні послуги чи входила до його облікового запису.

Ми відпочатку наших стосунків жили у стані постійного фінансового браку. Заощаджували на всьому – від туалетного паперу до побутової техніки. Постійно купували уживане або за знижками.

Я розуміла, що ми заробляємо набагато більше і можемо дозволити собі кілька разів на рік поїхати у відпустку. Але кожна наша розмова на тему фінансів закінчувалась конфліктом. Чоловік завжди казав, що ми все витратили і грошей більше немає. А воно он як.

Тепер планую серйозно поговорити з Артемом і, можливо, навіть розлучитися.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page