fbpx

Мій хлопець – захисник, ми не розписані, нам по 35 років і ми будуємо спільний будинок на ті гроші, що Олег мені надсилає. Будуємо на моїй ділянці землі, яку я ще до вторгнення придбала. Недавно коханий заговорив про те, щоб будинок, принаймні частку, я оформила на нього. У нас є діти від перших шлюбів

Мій хлопець – захисник, ми не розписані, нам по 35 років і ми будуємо спільний будинок на ті гроші, що Олег мені надсилає.

Я теж додаю чимало грошей, бо пристойно заробляю – я косметолог, маю свій кабінет в Броварах. Отже, ми будуємо будинок у цивільному шлюбі на моїй ділянці землі, яку я ще до вторгнення придбала.

Я займаюся лише організацією будівництва, будує бригада та наймані робітники, яких я оплачую. Але Олег по знайомствам п отелефону організує закупівлю та доставку будматеріалу.

Недавно коханий заговорив про те, щоб будинок, принаймні частку, я оформила на нього. При цьому я з сином повністю живу на мої кошти: оренда квартири, продукти, одяг, оплата комунальних послуг. Гроші чоловіка йдуть на будівництво.

У нього теж є дитина від першого шлюбів, тож частина зарплати йде туди. У мене зростає невдоволення від того, що Олег ставить умови про частку в будинку куди, як він думає, він достатньо вкладається. Але ж ділянка моя, та й грошей моїх там теж чимало.

При цьому днями він заявив, що шлюб реєструвати зі мною до кінця цього всього не хоче. Отже, одружуватися не хоче, але поставив умову – оформити «будь-яким шляхом» частину будинку на нього, половину, як я зрозуміла.

Як бути в такій ситуації? Усі мої заробітки йдуть на будівництво та життя. Його родичі дуже підтримують його позицію (думаю, вони й порадили), хоча в мене й думки не було, що, як каже його рідня, «збудуєш будинок, а вона вижене тебе». Але тепер я замислилася.

Недавно Олег поскаржився, що грошей у нього з зарплати залишається мало на будівництво і сказав, що треба мені, я так розумію, брати кредит. Ну, а кому ще? Ось така ситуація. Що скажете?

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page