fbpx
життєві історії
Мій молодий чоловік сказав мені, що одружиться зі мною, тільки якщо я схудну. І ось я почала боротьбу з собою. Коли я набираю навіть 100-200 грам, я так панікую і просто нічого не їм, щоб вони пішли. Дійшло вже ось до чого

Я дуже переймаюся через те, набрати вагу. Ще півроку тому я почала худнути, сиділа на різних дієтах, могла взагалі нічого не їсти, рахувала калорії, ходила в тренажерний зал і займалася там до знемоги.

Моя початкова вага була 59 кг при зрості 157 см, мені 17 років. У цій вазі я відчувала себе прекрасно. Худнути я почала через свого молодого чоловіка.

У липні 2019 року він пішов у армію, і до його приходу я хотіла схуднути. Кілька разів він говорив мені, що потрібно б трохи схуднути, що я повна, говорив, що якщо буде в мені 45 кг, то ми одружимося.

Він навіть не замислювався, як його слова можуть зачепити мене, і що я всерйоз візьмуся за своє тіло. З грудня по травень я схудла на 14 кг, моя вага зараз 45 кг, як він і говорив. У мене вже не все гаразд по-жіночому, в лікарню навіть зверталася. Іноді я викликаю блювоту, якщо з’їдаю дуже багато.

Я начебто розумію, що можу залишитися без дітей, але все одно продовжую мало їсти і боятися набрати зайві кілограми. Моєму хлопцю тепер не подобається моє тіло, говорить, що я занадто худа. Я вже й не знаю, що робити. Розумію, що потрібно залишити цю людину, але я його люблю.

У коледжі всі говорять, що потрібно поправитися, що вигляд в мене не дуже, викладачі та одногрупниці кажуть, що раніше я була гарнішою. Якщо чесно, при 59 кг я відчувала себе куди краще, ніж зараз. Але коли я набираю 100-200 грам, я так панікую і просто  нічого не їм, щоб вони пішли.

Я не можу сказати, що схожа на анорексічну, я не настільки худа і кістки дуже не стирчать. Просто я зациклена на вазі і не можу перестати стежити за ним…

Хочу мати красиву фігуру і бути найстрункішою в своїй групі в коледжі. Читала багато наслідків, результатів такого ставлення до себе, але мене це взагалі не лякає.

Я не знаю, що коїться у мене в голові. Настрій змінюється щохвилини. Прошу вашої поради…

Уляна К.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, flytothesky

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook