fbpx
життєві історії
Мій Михайло, ну просто сліпо вірить своїм батькам, а вони його використовують “наліво і направо”. Я вже старалася відкрити йому очі, але все марно. Останньою краплею стала наша дочка, яку ми від безвиході відвезли на пару годин до баби з дідом

Мій Михайло, ну просто сліпо вірить своїм батькам, а вони його використовують “наліво і направо”. Я вже старалася відкрити йому очі, але все марно. Останньою краплею стала наша дочка, яку ми від безвиході відвезли на пару годин до баби з дідом.

Ми з Михайлом багато років разом. Цього року відсвяткували десяту річницю весілля. У нас росте чудова дочка Роксоланка, якій 8 років. Затьмарюють наше щасливе життя приходи батьків Михайла, яких він так слухає, і виконує любу їх волю, навіть всупереч своїм інтересам.

Не знаю, яке дитинство було в Михайла, я гадаю, дуже важке. З одного боку, це добре, що він так шанобливо ставиться до свого батька і матері, але ж вони з кожним роком не молодшають, а з віком починають впадати в дитинство! Але чоловік продовжує вестися на всі їхні примхи.

Головне, що якщо спитати думку про батьків Міші у їхніх сусідів чи друзів, то це чудові привітні пенсіонери, завжди життєрадісні та доброзичливі! Ось тільки коли ми приходимо їх провідати, все кардинально змінюється. Вони перетворюються на кволих і нікому не потрібних стареньких, яким дуже важко живеться і ніхто їм ніколи не допомагає. І це робиться так правдоподібно, що будь-хто як послухає їх — розплачеться від жалю.

Насправді кожні вихідні мій чоловік закуповує для своїх батьків продукти на тиждень. І не приведи Господь, купити не той вид ковбаси чи сиру! Наслухаєшся стільки, що поїдеш купувати інше хоч до сусіднього міста. Усі бажання батьків Міша намагається виконувати.

Пам’ятаю, як сусідка розповіла моїй свекрусі, що їй син подарував якийсь масажер для спини. Ми об’їздили все місто, щоб догодити матері Михайла. Знайшли цей дорогий масажер лише в одному магазині. Я запропонувала чоловікові пошукати в інтернеті, та й узагалі почитати про цей апарат. Чи мало, може, ним взагалі користуватися не будуть?

Чоловік обурювався, що йому важливе здоров’я батьків і він обов’язково придбає їм цей масажер. Зрештою купили, привезли. Свекруха довго вивчала інструкцію, ледве їй пояснили, як користуватися пристроєм. Коли включили масажер, вона заявила, що їй боляче, а вона думала, що масаж буде приємним. Свекор зовсім подивився на ціну і вилаяв нас, що ми не вміємо правильно витрачати гроші, всяку нісенітницю купуємо.

У результаті дорогий масажер пролежав у них без діла кілька місяців, а потім вони його віддали нам і запропонували продати на ОLХ. Ми продали його в пів ціни. Краще б я доньці нові чоботи та куртку купила! Користи було б більше.

Те саме було з путівками до санаторію. Свекруха заявила, що їм дуже потрібно поїхати на лікування до Трускавця. Грошей на путівку, звісно, немає. Чоловік почав знову метушитися, збирати на санаторій батькам, усю премію на це потратив. Ми самі то ніде не відпочиваємо через брак коштів, а тут і гроші на путівку знайшлися!

У результаті, коли треба було збиратися у поїздку, батьки чоловіка дали задню. Сказали, що переїзд буде важкий, що вони не звикли кудись їздити, що краще на дачу поїдуть. А чого тоді голову морочили?

Ось так завжди і буває, зате коли нам потрібна допомога, хоча б з Роксоланою посидіти кілька годин, у свекрухи завжди є відмовки. То вона погано почувається, то на дачу треба, то в поліклініку на плановий огляд. Завжди не до онуки. Якось залишили їй Роксолану на кілька годин, то потім вона ще місяць висловлювала Михайлу, яка у нас неслухняна і не самостійна дочка і як погано ми її виховали.

Так що доньку нашу ми в основному до моєї мами возимо, а до батьків чоловіка я намагаюся якнайменше їздити. Все одно нічого хорошого від них не почуєш. Але Михайлу довести нічого неможливо. Батьки йому святе і якщо щось їм треба, він це з-під землі дістане.

Щоб ви мені порекомендували зробити?

Як відкрити очі Михайлу на його ж батьків?

Фото ілюстративне