fbpx

Мій Микола працював на залізниці, а це було справжнє випробування для мене, молодої невістки. Завжди “на кант” випрасувані сорочки і штани, а особливої уваги заслуговував тормозок, який я йому мала приготувати на добу. Це було і перше і друге і канапки, і як же без десерту до кави. Добре, що тоді мені дуже допомагала свекруха, ми разом були в дуеті, як то кажуть. А одного дня сталося таке, що ми добряче з чоловіком посперечалися

Завжди згадую слова і настанови своєї свекрухи, як я ще була молодою.

Моя свекруха Віталія Степанівна завжди мені так говорила, як ми з чоловіком бувало посварилися і не розмовляли.

“Діти ніколи не мають бачити, що між батьками коїться якісь непорозуміння, щоб виховати здорових, щасливих і успішних дітей, батьки завжди на їхніх очах мають бути одним цілим і завжди усміхатись один одному”.

З своїм Миколою ми дуже гарно собі жили. Так, бувало різне у житті, ми і гнівалися і не розмовляли один з одним та завжди знаходили компроміси і швидко мирилися.

Від нашого шлюбу з Миколою у нас народилося двоє синів. Це старший Тарас і молодший Денис. Мій Микола працював тоді на залізниці, а це було справжнє випробування для мене, як для молодої невістки.

Завжди “на кант” випрасувані сорочки і штани, а особливо мав бути тормозок, який я йому завжди мала приготувати на добу.

Це було і перше і друге і канапки, і як же без десерту до кави.

Добре, що тоді мені дуже допомагала свекруха, ми разом були тоді в дуеті, як то кажуть. Тому і швидко поладнали, адже дбали про одного і того ж чоловіка.

Якось так сталось, образилась я на Миколу, не розмовляла з ним і вирішила й торбу не готувати з їжею.

Ох я тоді і наганяя отримала від свекрухи, та вичитала мене, як школярку.

“Запам’ятай, дитино, ви собі можете і гніватися і не розмовляти, але твій чоловік завжди має бути ситий і попраний і випрасуваний, щоб навіть ніхто на роботі і не помітив, що щось негаразд в його сім’ї.

Чоловік твій працює з людьми і якщо щось погане станеться у нього, то це сильно вплине і на твоє життя і воно вже не буде таким як раніше.

Завжди думай про те, що могла би втратити і чи ти готова до цього. Бо гнів, він проходить і лише тоді ти здатна правильно оцінити ситуацію.

А під впливом емоцій ми завжди здатні наробити необдуманих вчинків”.

Ці мудрі поради я пронесла крізь своє життя. Щасливі ми з чоловіком виховали наших синів успішними і хорошими християнами.

Діти сьогодні наші вже дорослі, старший з сім’єю живе окремо від нас у місті, а молодший збудував будинок недалеко від нас.

Своїм невісточкам я часто розказую про настанови, які мені колись давала моя свекруха, іноді вони сміються з мене, та я певна, що цю мудрість вони понесуть із собою в життя і все в них буде якнайкраще.

Я дуже люблю своїх невісточок і часто їм повторюю, що вони завжди можуть розраховувати на мою допомогу і підтримку.

А у вас були схожі “настанови” від свекрух?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube”

You cannot copy content of this page