fbpx

Мій син Артем одружився з Ірою 2 роки тому. Сам він працює програмістом у престижній компанії, непогано заробляє і навіть мені щомісяця дає гроші. Іра сидить удома. Ні, вона не в декреті. Вона просто шукає себе, попутно сидячи на шиї мого сина

Мій син Артем одружився з Ірою 2 роки тому. Сам він працює програмістом у престижній компанії, непогано заробляє і навіть мені щомісяця дає гроші. Іра сидить удома. Ні, вона не в декреті. Вона просто шукає себе, попутно сидячи на шиї мого сина.

Вона вважає себе геніальним художником. До їхнього весілля вона підробляла в якихось компаніях, малювала їм щось для реклами, але потім вирішила піти у велике мистецтво.

Все б добре, але тільки вона нічого з того часу і не намалювала, вона не може знайти натхнення!

Рік тому я вирішила відвідати їх. Син заїхав за мною на вокзал і разом ми вирушили до квартири. Коли я зайшла, я побачила, що підлога була страшенно брудною, скрізь валявся якийсь одяг, або швидше сміття. Посуд немитий. Навіть чашка, в яку мені налили чай, була зі 100 шарами бруду.

А сама Іра в халатику, привітавшись зі мною, швиденько втекла до кімнати. Як мені сказав син, грати на планшеті.

Я вже не витримала і спитала його:

– Іра ще не знайшла роботу?

– Вона шукає себе. Не хоче працювати за копійки, — сумно відповів він.

— А під час пошуків себе вона не може помити посуд чи підлогу?

Син тільки сумно посміхнувся до мене. Я зрозуміла, що йому теж набридли її пошуки. Хоча, на мене так це називається «лінню».

– І що ти збираєшся робити?

— Та нічого я не можу вдіяти. Вчора зустрів одного клієнта, йому потрібні ілюстратори для нового проекту, і я запропонував її. Він попросив скинути її попередні роботи. Я так зрадів! Думав, зараз закрутитися, адже клієнт веде дуже хороші проекти.

Але коли я розповів їй про нього, вона накричала на мене! Типу якого біса я втручаюся в її творчість! Їй не потрібні безглузді комерційні проекти! Так і живемо.

— Невже тобі така дружина потрібна?

Син мовчки відвів погляд.

Хоча сімейне життя сина — не моя справа, я таки вирішила, що не можу так залишити все.

Я підійшла до Ірии, відволікла її від захоплюючої гри і порушила це питання:

– Іра, ти ж бачиш, як багато працює Діма?

— Має звичайну роботу з 9 до 6. Нічого особливого, — сухо сказала вона.

— Так, може, звичайна, він приносить гроші в сім’ю, годує вас. Мені здається чесно, якщо ти робитимеш і свій внесок. Хоча б зроби прибирання.

– Я вам не прислуга! – Вигукнула вона.

— Але ж ти тут живеш!

— А вам що?

Що було далі навіть говорити не хочу. Одні крики, на який прибіг син. Коли він дізнався через що суперечка, він попросив мене піти. Мовчки провів до зупинки.

Через місяць він зателефонував мені та повідомив, що його запросили на тимчасову роботу до США. Я була рада за нього, він так давно цього прагнув!

Але суть не в цьому. Він вирішив, що оформлятиме візу тільки на себе. Мовляв, рік поживуть окремо. Можливо, за цей час Іра знайде себе!

Але за цей час він сам знайшов собі іншу дівчину. Теж працює у тій же компанії. З Ірою, природно вирішив розлучитися.

Через 2 місяці вони приїдуть у відпустку до мене. Сподіваюся, що вона буде ввічливішою, відповідальнішою і розумнішою!

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page