fbpx

Мій син Любомир зустрів не так давно жінку, свою ровесницю Катерину, вона переселенка. Не прибирається в будинку, скрізь валяються її колготки, шкарпетки в кожній кімнаті та в різних місцях. Холодильник настільки запущений, що відмити з одного разу мені не вийде. Після її собак теж доводиться відмивати все мені. Я би дуже хотіла зробити так, щоби вони розійшлися

Мій син Любомир зустрів жінку, свою ровесницю, переселенку Катерину. Спочатку не хотів з нею зустрічатися, але Катя була наполеглива, не залишала його і вони почали жити разом.

Тепер Катерина налаштовує Любомира проти мене. Дуже багато каже неправди з приводу і без приводу, не готує, тому що не любить цього робити, не прибирається в будинку, скрізь валяються її колготки, шкарпетки в кожній кімнаті та в різних місцях.

Холодильник настільки запущений, що відмити з одного разу мені не вийде. Після її собак теж доводиться відмивати все мені.

Любить подружок, ввечері ходить з ними у кафе, а син чекає на неї вдома. Любить ресторани, розваги, тому готувати та прибирати ніколи. Дуже все це для мене важко.

Зі мною Катя не чемна, а синові потім плаче, нібито я її образила. Син їй вірить у всьому. Якщо бачусь із Любчиком, вона опускає очі і ледве говорить, а наодинці зі мною не приховує свою сутність і неприязнь до мене.

Я сама винна, Катя спочатку здалася мені гарною та скромною, я була навіть рада, що знайшлася така дівчина, хотілося їй догодити, похвалити зайвий раз просто так.

Дуже себе звинувачую зараз. А ще знайшла фото, де вона дуже відверто виглядає. Син не вірить, а фото вже видалено.

Я би дуже хотіла зробити так, щоби вони розійшлися. Але як?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page