fbpx

Мій син познайомив мене зі Світланою 2 роки тому. Привів її до мене додому і сказав: «Знайомся, ця моя майбутня дружина». Виглядала вона, м’яко кажучи, дивно: яскравий макіяж, татуювання. Ну хіба так має виглядати жінка, яка прийшла знайомитись з батьками майбутнього чоловіка?

Мій син познайомив мене зі Світланою 2 роки тому. Привів її до мене додому і сказав: «Знайомся, ця моя майбутня дружина». Виглядала вона, м’яко кажучи, дивно: яскравий макіяж, татуювання. Ну хіба так має виглядати жінка, яка прийшла знайомитись з батьками майбутнього чоловіка? Посоромилася б!

Не знаю, чим вона зачепила мого сина. Адже він не п’є, не курить. Виїхав вчитися в інше місто, сам себе годує та забезпечує. Він люблячий та вірний хлопець. Таких мало. Це я точно знаю.

Знаєте, що я помітила під час нашого спілкування? Він дивився на неї закоханими очима, захоплювався їй, а вона у відповідь тільки вела погляд і ніби казала: «Я дозволяю тобі любити себе».

Але я вирішила, що не стану матір’ю, яка стоятиме на шляху щастя свого сина! Тому я вирішила, що поспілкуюсь із цією дівчиною і спокійно прийму вибір сина. Зрештою, це його життя.

За півроку після нашого знайомства вони зіграли весілля. За все він платив, бо вона працювала на якійсь низькооплачуваній посаді.

Я часто дзвонила синові, питала, як його сімейне життя. Здавалося, що з кожним днем ​​він відповідав мені все з меншим ентузіазмом. Його голос був би якимсь надто спокійним, або навіть сумним.

Мені так хотілося дізнатися, що відбувається, але я не хотіла лізти в його життя. Хоча моє материнське серце підказувало, що все не дуже добре.

Але 11 лютого він подзвонив мені і попросив перевести йому 200 гривень на проїзд до роботи та обід. Сказав, що недодивився і витратив усі гроші, а заробіток у нього лише через тиждень.

Я дуже здивувалася, тому що він економний хлопець і просто так гроші ніколи не просадив би. Але я переказала йому гроші.

Ця ситуація дуже турбувала мене, тому я вирішила приїхати до нього в місто і перевірити, чи все добре.

Коли я приїхала до нього в квартиру, двері мені відчинив незнайомий чоловік у напівроздягненому вигляді. Я спитала, де Сергійко. У цей момент, до дверей підбігла Світлана. Вона зневажливо подивилася на мене і сказала:

— Твій син тут не живе.

— А де він живе? – Здивовано запитала я, адже він винаймав цю квартиру вже 4 роки.

— А звідки мені знати?

— Можливо, до якогось під’їзду прибився, — додав незнайомий чоловік.

Вони разом засміялися, і Світлана зачинила двері прямо перед моїм носом.

Я набрала номер Сергія і сказала йому, що приїхала, а у його квартирі якийсь чоловік зі Світлою. Син замовк, але в слухавці я почула тихий плач. Він повідомив мені свою нову адресу.

Коли я приїхала до нього, я дізналася, що він тепер винаймає житло з другом. А що ж сталося зі Світлою? Вона просто обікрала його і виставила за двері.

Сергій накопичував гроші на квартиру і все тримав на своїй карті. Якось уночі Світлана вкрала цю карту і зняла всі гроші. Вранці Сергій пішов на роботу, нічого не підозрюючи. Увечері повернувся до квартири, де вже змінено замки. У квартирі лишилося все: комп’ютер, техніка, прикраси, трохи грошей.

Оренда була сплачена на 3 місяці наперед. Світлана відмовилася навіть віддати йому змінний одяг! Лише сказала, що подає на розлучення.

Спочатку Сергій не хотів нічого вирішувати, сказав, нехай залишає все собі. Та навіть якби захотів, у шлюбі всі гроші спільні — нічого в поліції не доведеш.

Але нам і не довелося.

Через 2 дні ми дізналися, що в тій квартирі сталася пожежа. Вона чи її коханець забули цигарку на ліжку.

Звичайно, в гніві я хотіла їй будь-якого, але не такого… Син досі не відійшов від того всього, що трапилося.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page