fbpx

Мій син захотів “легких грошей”, що й привело нас до такої ситуації. В день коли, я мала оплатити борг за комуналку, в мене появилось термінове замовлення, тож я відіслала сина з грошима, а він замість того, щоб зробити все як потрібно, просто взяв і протринькав всі гроші, а мені сказав, що все оплатив. Михайло планував що йому нарешті пощастить, але цього не сталося. Я вже з ним замучилась, тож гадаю, це остання крапля

Мій син захотів “легких грошей”, що й привело нас до такої ситуації. В день коли, я мала оплатити борг за комуналку, в мене появилось термінове замовлення, тож я відіслала сина з грошима, а він замість того, щоб зробити все як потрібно, просто взяв і протринькав всі гроші, а мені сказав, що все оплатив. Михайло планував що йому нарешті пощастить, але цього не сталося. Я вже з ним замучилась, тож гадаю, це остання крапля.

Я завжди робила все, щоб моєму сину було якнайкраще, а тепер пожинаю “плоди” своїх старань.

Я зрозуміла, що чекаю дитину в ранньому віці, тоді, в 16 років, мене майже одразу покинув батько дитини, від мене відвернулося багато родичів, і було важко завершити бодай якусь освіту.

На моє велике нещастя син Михайло, був як дві краплі води схожий на свого батька, та я все одно намагалася любити його попри все.

Через те, що я рано стала мамою мені прийшлося багато і важко працювати. Я часто залишала сина з матір’ю, а сама ішла на навчання спершу в школу, а після і в коледж, де я пішла вчитися на швачку.

Особливо важко мені стало, коли відійшла на той світ матір, вона була єдиною моєю допомогою і опорою. З цього часу мені прийшлося ще більше працювати. В якийсь момент я влаштувалася навіть на дві роботи.

Михайлик ріс, звісно йому не хватало материнської уваги, але я робила все, що могла. Коли він був меншим мені було з ним легше, та й матір тоді була, а коли син став підлітком почалися справжні труднощі.

Через великий об’єм роботи я не могла приділити Михайлу достатньо уваги, тож він зв’язувався з різними поганими компаніями.

Коли син довго гуляв на вулиці я думала це моя найбільша проблема, але після підключились різного роду ігри де пов’язані і гроші. Я не встигала заробляти гроші, як мій син їх спускав аби куди, з метою здобути “легкі гроші”. Іноді, звісно, Михайлу попадались якісь суми, але син швидко їх тратив.

Я довгий час боролася з цією проблемою, і в якийсь момент все налагодилося. Та декілька місяців назад Михайло знову взявся за старе.

Син ввів мене у великі борги, і навіть коли я не давала гроші, то він просто їх брав без дозволу. Крайньою точкою стало те, що нам могли за борги відключити світло. Саме тоді Михайло пообіцяв, що більше цього не повториться і я заспокоїлася.

Прийшов день, коли я мала платити гроші за комунальні послуги, я зазвичай роблю це самостійно, та сьогодні одна з постійних клієнток попросила пошити терміново сукню до свята, я не могла їй відмовити та й гроші були дуже потрібними.

Тож я вирішила дати гроші сину, і заодно перевірити, чи він точно занесе гроші куди потрібно. Михайло мене запевнив, що все добре і я була спокійна до одного моменту.

Сьогодні в нас у двір приїхала машина ЖЕКу і я була впевнена, що це не до мене, але виявилося саме нам приїхали відключати світло, через заборгованість.

Як мені діяти в цій ситуації? Може просто прогнати сина з дому? Як з цим боротися?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page